Lali Esposito wystąpi w nowej serii dla Netflix z Miguel Ángel Silvestre


Stworzona przez twórcę„ La Casa de Papel”


Netflix właśnie ogłosił nową serię „Made in Spain” . Jest zatytułowany Sky Rojo, a projekt nie może mieć lepszego składu. Stworzony przez Álexa Pinę (twórca La Casa de Papel ), gigant rozpoczyna produkcję tej obiecującej serii z udziałem  Verónica Sánchez (El embarcadero), Lali Espósito (Casi ángeles) i Yany Prado (La doble vida de Estela Carrillo).Tej trójce towarzyszyć będą trzej znani mężczyźni: Asier Etxeandia ( Velvet ), Miguel Ángel Silvestre ( Sens e8 ) i Enric Auquer ( Vida perfecta ).

A jaka jest historia Red Sky ? Takie jest założenie tego cyklu: „Ten projekt opowiada o trzech prostytutkach uciekających z klubu gospodyni, w którym żyły po tym, jak poważnie raniły swojego alfonsa z na wpół sparaliżowanym ciałem. Kubanka (Yany Prado), Argentynka ( Lali Espósito) i Hiszpanka (Verónica Sánchez) wyruszają w podróż, wiedząc, że po tym, co zrobiły, są martwe. Za nimi stoi kilka poważnych przestępstw wobec czego nie mogą iść na policję, oraz są zabójcy od alfonsa stąpający im po piętach, pozostały więc im tylko dwie opcje: uciec lub stawić czoła prześladowcom i odeprzeć atak. ”

Netflix potwierdził, że thriller rozpocznie zdjęcia 18 listopada w Madrycie i odbędzie się w różnych lokalizacjach między Madrytem a Teneryfą. W sumie będą nagrywać dwa sezony po 8 odcinków, trwających 25 minut.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *