Przed wydaniem serialu 'Valeria’ na Netflix, Elísabet Benavent otrzymała złotą książkę


Za 2 miliony sprzedanych egzemplarzy


„Magia. Oto ja … trzymam swoją „złotą książkę”. Dziś świętujemy, że oficjalnie osiągnęliśmy 2.000.000 egzemplarzy sprzedanych w Hiszpanii . I nie mogę w to uwierzyć. ” Tymi słowami  wyraziła entuzjazm dla odbioru powieści .

Od czasu opublikowania swojej sagi o Valerii, która jest w trakcie kręcenia serii na , jej popularność jako pisarza wzrosła. 5 lat i 16 powieści później możemy powiedzieć, że stała się jedną z najważniejszych autorów współczesnej narracji w Hiszpanii.

Jej bliski, prawdziwy styl i ta romantyczna uwaga, która tak bardzo się podoba, sprawiły, że jest jednym z odniesień w tego rodzaju literaturze, która każdego dnia zyskuje coraz więcej zwolenników.

„Dzięki wszystkim, którzy sprawili, że ten sen stał się możliwy. Do całej rodziny Penguin Random House . Wszystkim, których zabieram ze sobą do każdego miejsca, które odwiedzam, każdym słowem, które piszę. Wszystkim (edycja, , marketing, komunikacja, design, kierunek …) Dzięki wszystkim czytelnikom, ponieważ bez nich byłoby to NIEMOŻLIWE . Nie mam słów DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ ”, wyraziła całkowicie podekscytowana.„Gratulacje przyjacielu! Jaka duma i na ile zasługujesz na to. Za swój talent, a zwłaszcza za to jak dobrą osobę jesteś! Bardzo ciężko pracowałaś, aby dotrzeć tam, gdzie jesteś i nie możesz już na to nie zasłużyć! W przyszłym tygodniu świętujemy. Love you❤ ”, skomentował Xuso Jones . „Zasługujesz na to” – dodał Beatriz Luengo, który debiutowała właśnie jako pisarka.

Sprawdź także  'Meet cute': Carlos Montero („Elite”) powtarza współpracę z Netflix z nowym serialem

Kończy coś, co będzie jej kolejną powieścią, ogłosiła ją w tym tygodniu. „Prowadzę ostatni etap pisania powieści i mam mieszane uczucia. Z jednej strony mówię, że „prawie to osiągnęliśmy, prawie, prawie to masz”, a z drugiej … zakochałem się w męskiej postaci (jak zwykle) i wiem, że to mnie będzie kosztować ”- powiedziała. Na razie wszystko, co możemy zrobić, to pogratulować złotej książki, której wielu chciałoby mieć.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź