„Sky Rojo”. Poznaj postacie z serii Netflix


trafi na platformę w marcu


Sky Rojo” niedługo pojawi się na platformie Netflix, więc warto poznać obsadę.

Álex Piña i Esther Martínez Lobato – twórcy „La Casa de Papel” – opowiada o „Coral”, „Wendy” i „Giny” , kobietach, które wyruszają w podróż do wolności po ucieczce z Club Las Novias. Ścigają je „Moisés” i “Christian”, poplecznicy „Romea”. Razem rozpoczną desperacki wyścig, w którym będą musieli stawić czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom, próbując przetrwać.

” to opowieść o ucieczce trzech kobiet… ale przede wszystkim jest to historia tych kobiet – powiedział Álex Pina. „O trzech ofiarach handlu ludźmi, które przerywają pajęczynę, która więzi sny, piekło, które przeżyły, przyjaźń, którą zawarły, solidarność, która ich jednoczy i mają ogromną energiaę, która utrzymuje ich przy życiu ”.

: postacie z „

„Coral” ()

/ NETFLIX

Coral jest elegancka i dobrze wychowana. Dobrowolnie wchodzi do Club Las Novias z koniecznością ucieczki i świadomością, że nie zostanie tam znaleziona. Ten sam autodestrukcyjny duch motywuje ją do spożywania wszelkiego rodzaju narkotyków, kiedy musi odłączyć się od świata i jego rzeczywistości. Jest ulubienicą „Romea” , który dostrzega w niej coś wyjątkowego. Jest bardzo analityczna, stara się zracjonalizować i rozważyć zalety i wady każdej sytuacji.


„Romeo” ()

/ NETFLIX

„Romeo” jest alfonsem i właścicielem Club Las Novias, jednego z najbardziej znanych burdeli na „Teneryfie”, a jednocześnie szefem sieci handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego kobiet. Jest ironiczny, inteligentny i pozbawiony zasad moralnych. Uzasadnia swój interes i uważa się za artystę. Ma bezwarunkowe wsparcie swoich popleczników „Moisésa” i „Christiana”, których uważa za część swojej rodziny.


„Moisés” ()

/ NETFLIX

„Moisés” to prawa ręka „Romea”, zarówno zarządzający Club Las Novias, jak i pośrednik w rekrutacji dziewcząt za granicą. To przestępca, którego motywacją nie są pieniądze, ale absolutna lojalność wobec „Romea”. Żyje zmartwiony i wątpi w życie, które prowadzi, ale unika myślenia o tym i ogranicza się do wykonywania poleceń.

Sprawdź także  „Elite”: obsada, postacie i premiera piątego sezonu serialu Netflix

„Wendy” (Lali Esposito)

NETFLIX

„Wendy” jest zuchwała, zdeterminowana i wyzywająca. Przyjeżdża do klubu wiedząc, że będzie działać w prostytucji i nie wie, że dobrowolnie dopuszcza się porwania.

Musi wyjść z biedy, w jakiej żyje, marzy o osiedleniu się ze swoim partnerem i o dobrej sytuacji ekonomicznej. Jest silna i nie marnuje czasu, po prostu działa. Nie boi się i stara się szerzyć tego odważnego ducha wobec innych. Jest nieufna.


„Gina” ()

/ NETFLIX

„Gina” jest naiwna i słodka. Przede wszystkim wierzcie w dobroć ludzi. Zostaje schwytana przez „Moisésa” na Kubie, który wmawia jej się, że będzie pracować jako kelnerka.

Desperacko stara się uciec, ale mnogość długów, gróźb i niemożność posiadania paszportu, które trzyma Romeo, sprawiają, że odzyskanie życia jest prawie nieosiągalnym marzeniem. Zawsze ma nadzieję, że wszystko będzie lepsze i jest filarem, który trzyma dziewczyny razem. 


„Christian” ()

NETFLIX

„Christian” jest impulsywny, agresywny, jak bomba zegarowa. Jest młodszym bratem „Moisésa” i w przeciwieństwie do niego brakuje mu moralnych wątpliwości, własnych pomysłów czy ambicji. Potrafi przejść od spokoju do morderstwa w ciągu milisekund.

Ma ciągłą potrzebę dorównania bratu i poczucia się kochanym oraz cenionym. Był uzależniony od wszystkiego i jedyną rzeczą w życiu, która chyba ma dla niego znaczenie, jest jego matka.


„Sky Rojo” pojawi się w serwisie Netflix 19 marca 2021 r.

Oto filmu „Sky Rojo”: 


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź