’Sky Rojo’: ostatni zwiastun serii Netflix zapowiada silne emocje w nowym od twórców „La casa de papel”


, , , , i Enric Auquer w nowym serialu

Netflix właśnie wydał ostateczny dla „Sky Rojo”. Ten trailer zapowiada silne emocje, i wydaje się że będzie to jeden z nowych wielkich hitów na platformie.

Trzy prostytutki w ciągłym biegu

To jest mój klub. Tutaj spędzamy noce na czerwonej sofie, starając się wyglądać na tyle cudownie, by niektórzy nikczemni faceci mogli się z nami kochać ”. Tak Coral (  ) opisuje Club Las Novias, burdel, z którego ucieka z Wendy (  ) i Giną (  ). Razem uciekną w poszukiwaniu wolności, a ścigają ich Moisés (  ) i Christian ( Enric Auquer ), poplecznicy Romea (  ), alfonsa i właściciela klubu.

Trzy dziewczyny rozpoczną desperacki wyścig, w którym zmierzą się z wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami i którego jedynym celem jest pozostanie przy życiu oraz odzyskanie wolności. 

Czarny humor, duże dawki akcji i czysta adrenalina. To obietnica  , nowej serii, której będzie miał światową premierę 19 marca i którego został zaprezentowany dzisiaj.  ma dwa potwierdzone sezony, pierwsza część ma 8 odcinków po 25 minut, absolutnie nowatorski format serialu dramatycznego, od Álex Pina i Esther Martínez Lobato (  )”. Widać, że osoby odpowiedzialne chciały zmaksymalizować adrenalinę i nie dać widzowi wytchnienia.

Pamiętajmy, że „Sky Rojo” jest prowadzona przez Verónicę Sánchez , która wcześniej współpracowała z zespołem tego serialu w „El embarcadero / Przystań” , Yany Prado, Lali Espósito , Miguel Ángel Silvestre, Asier Etxeandia i Enric Auquer.

Udostępnij
Sprawdź także  'Hache': data premiery, obsada i zwiastun drugiego sezonu serialu Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź