Becky G występuje w bitwie tanecznej na ulicach Sewilli


Grupa tancerzy flamenco i diva


W ten weekend wszystkie oczy świata muzyki skupiły się w Sewilli . Stolica Andaluzji przyjęła niezliczone gwiazdy przemysłu z okazji MTV EMA. A kogo nie zabrakło? Cóż, jednej z obecnych łacińskich div: Becky G.

Piosenkarka z Los Angeles była jednym z artystów, który wyszedł na scenę, by wystąpić w tę niedzielę. Ale to nie było jedyne miejsce, w którym Becky zaczęła tańczyć.  Piosenkarka od  Sin Pijama, została namierzona w sobotę gdy przechadzała się przez kolorowe uliczki Sevilli.

Tam znalazła grupę tancerzy flamenco i co ona zrobiła? Po ich obserwowaniu wraz ze swoją grupą tancerzy zachęcała do nauki tańca hip hopu. W ten sposób rozpoczęli bitwę taneczną (w co wątpimy, improwizowaną).


Becky G i jej chłopcy postanowili zatańczyć choreografię jednej ze swoich najnowszych piosenek: Chicken Noodle Soup . Z piosenkarką pośrodku jej grupa tancerzy zaczyna ją otaczać, imitując kroki widoczne w klipie wideo. Musimy przyznać, że postawili poprzeczkę bardzo wysoko.

Ale jedna z tancerek flamenco, daleka od zaśnięcia, przyjmuje wyzwanie i oznacza jeden brutalny taniec. Przy dźwiękach jednej z gitar artystka pokazuje magię tańca flamenco , pozostawiając Becky bez słowa.

Z pewnością wielu spacerowiczów, którzy byli w tym czasie na ulicy, cieszyło się pokazem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *