15 lat później, jak wygląda ‚Nico’, ukochany Maite Perroni w Rebelde?


15 lat po premierze Rebelde pokazujemy, jak wygląda aktor Rodrigo Nehme, który był parą Maite Perroni w przebojowej telenoweli Televisy.


Zaledwie kilka tygodni temu minęło 15 lat od premiery Rebelde , odnoszącej sukcesy telewizyjnej telenoweli od Televisy, wyprodukowanej przez Pedro Damiána w latach 2004–2006.

Historia, w której wystąpili: Anahí Alfonso Herrera , Dulce María , Maite Perroni i reszta, widziała kariery artystyczne wielu „uczniów” „Elite Way School”.

Tak było w przypadku Rodrigo Nehme , który dał życie Nico, młodemu Żydowi, który ukrył swoje przekonania religijne, aby uniknąć dyskryminacji i który przeżył historię miłosną z Lupitą (Perroni) podczas pierwszego sezonu telenoweli.


maite-perroni.jpg
Mezcalent

W przeciwieństwie do innych aktorów Zbuntowanych, takich jak Eddy Vilard (Teo) lub Estefanía Villarreal (Celina), Rodrigo w ostatnich latach nie grał w telewizji – aktor był ostatnio widziany w telenoweli w 2009 roku, kiedy grał Lorenza w telenoweli Morze miłości ( Mar de amor ), melodramacie, w którym wystąpili Zuria Vega i Mario Cimarro .

Aktor jednak nadal utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem sieci społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie jest aktywnie obecny.

Dzięki nim możemy nie tylko wiedzieć, jak wygląda dziś życie niezapomnianego Nico z Rebelde, ale także zobaczyć, jak wygląda teraz w wieku 37 lat.

Chociaż jego twarz jest nadal taka sama, aktor fizycznie bardzo się zmienił, zaczynając od włosów, które teraz są krótkie, w przeciwieństwie do tych z Rebelde.Oprócz miłości do motocykli i podróży aktor często chwali się na Instagramie, jak zakochany jest w pięknej młodej kobiecie o imieniu Denise Thuss .Rodrigo nadal ma kontakt z niektórymi z jego Zbuntowanych , takimi jak Zoraida Gomez (José Luján), z którymi ostatnio widywano go w sieciach społecznościowych.Aktor nie zaprzecza swojej przeszłości w Rebelde , często wspomina na Instagramie ten etap swojego życia, który niewątpliwie wyznaczył ślad w jego karierze.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *