To są aktorki, które mogły występować w „Rebelde”


Obsada mogła wyglądać nieco inaczej


W 2004 roku  pojawił się na meksykańskim małym ekranie. Stało się udaną telenowelą, która uchwyciła gust całego pokolenia młodych ludzi do tego stopnia, że ​​wkrótce po premierze stała się prawdziwym globalnym zjawiskiem masowym, które dało wielką sławę szóstce głównych bohaterów czyli: Anahí, , , Christian Chávez, Dulce María i .

Chociaż trudno sobie wyobrazić ten młodzieńczy melodramat bez głównego sekstetu i wszystkich postaci pobocznych, które towarzyszyły im przez trzy sezony, w których ta fabuła trwała, prawda jest taka, że ​​przed rozpoczęciem nagrań było wielu aktórów, którzy yli przesłuchiwali i brani pod uwagę.

W szczególności było wiele aktorek, które walczyły o wejście w rolę najbardziej znanych uczniów Elite Way School, takich jak `Mía', `Roberta' i `Lupita', zanim role zostały przydzielone znanym nam gwiazdom. Oto aktorki, które mogły być częścią „boomu”  / Zbuntowanych.AKTORKI, KTÓRE MOGŁY BYĆ CZĘŚCIĄ REBELDE

Oprócz głównej obsady,  Rebelde była pełna niezliczonych aktorek, takich jak Angelique Boyer, Karla Cossío czy Fuzz, by wymienić tylko kilka, które wyróżniały się swoim występem do tego stopnia, że ​​wydawały się stworzone do swoich ról w produkcji Pedro Damiena.

Na castingu pojawiło się niezliczona liczba młodych interpretatorów, którzy walczyli o rolę w tej serii, a nawet rozważano pozostawienie ich w projekcie, chociaż w końcu się nie udało. Dowiedz się, kim oni są:

Po wystąpieniu w kilku udanych operach mydlanych dla dzieci, takich jak El Diario de Daniela (Daniela i przyjaciele – 1998) i Cómplices al Rescate (2002), Daniela Luján wzięła udział w pierwszym castingu Rebelde w poszukiwaniu roli w tej produkcji jako młoda . Wyznała to w zeszłym roku podczas koncertu na Instagramie z .W rozmowie gwiazda Una familia de diez wyznała, że ​​miała przesłuchanie przed kamerami, by zagrać w tej udanej serii Televisy, ale nie sprecyzowała, dlaczego ostatecznie nie została wybrana do melodramatu. Po tym teście Luján przez kilka lat trzymał się z dala od telenowel.Podobnie jak jej koleżanka,   Naidelyn Navarrete, którą publiczność pamięta z tego, że dała życie `Renacie Sánchez-Gavito', dziecinnej antagonistki Amigos x Siempre , również wzięła udział w przesłuchaniu, aby zdobyć miejsce w mitycznej szkole Elite Way.Zgodnie z jej rozmową z Luján została wstępnie wybrana do roli, ale komplikacje rodzinne doprowadziły ją do odrzucenia szansy, na którą zasłużyła.

„Pamiętam, że to zrobiłam (casting). Musiałam odegrać scenę. Pamiętam, że tak było na końcu i powiedzieli mi, że zostałam wybrana, ale wiesz, że nie ma nic pewnego i wtedy był ten moment, moja mama (i menadżer) miała operację (…) nie miałam głowy do tego, a poza tym nie mogłam być w dwóch miejscach jednocześnie” – powiedziała, ujawniając powody, dla których nie została w telenoweli.W zeszłym roku aktor Ronald Duarte, który dał życie „Jacó Lizaldi Heidi” w Rebelde, był zaskoczony, gdy ujawnił, że rolę „Míi Colucci” miała zagrać , artystka, której pragnęła dla tej ważnej postaci.

Podczas transmisji na żywo emerytowany aktor ujawnił, że Estefanía Villarreal i Anahí to były najnowsze dodatki do obsady, wcześniej to piosenkarka miała zagrać kapryśną uczennicę Elite Way School.

i Estefanía były jednymi z ostatnich, których obsadzili, ponieważ wcześniej Belinda miała być Mią”, nie wiem, czy o tym wiedziałeś, że Belinda to „Mia”, więc już byliśmy na to naprawdę dobrze nastawieni. A przed Estefaníą miała być kolejna inna dziewczyna „Celiną”, wyznał.

Wyjaśniono później, że ​​powodem, dla którego w końcu zachowała tę rolę, był naleganie producenta Pedro Damiána, który pracował z nią już wcześniej i chciał ją w roli głównej pomimo życzeń stacji telewizyjnej San. Angel.„Co się stało, że Anahi została w telenoweli, a nie Belinda? Jeśli dobrze pamiętam, Pedro (Damián) kochał Anahi, a firma kochała Belindę. () była bardzo zszokowana Anahí z powodu jej reputacji, ale jednak jest bardzo piękną osobą, uwielbiała pomagać (…). Firma chciała Belindy, ale Pedro musiał walczyć, aby Anahi była „Mią”, powiedział.


Kolejną aktorką, która mogła być „buntowniczką”, była . Według raportu E! Online Latino, obecnie mama André, która w tym czasie była znana z roli głównej w odnoszących sukcesy telenowelach młodzieżowych, takich jak Class 406 (2002), miała rzekomo dostać propozycję roli „Lupity” w produkcji. Jednak odrzuciła zaproszenie.Warto zauważyć, że do tej pory gwiazda nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tej informacji.Liuba de Lassé

Wreszcie , znana z występu w Primer amor… a 1000 x hora (2000), miała odegrać rolę „Celiny Ferrer” , według Generación TN.Aktorka straciła jednak rolę na rzecz Estefaníi Villarreal.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź