Rebelde Zbuntowani fot. Televisa

Zbuntowani (RBD) kończą 15 lat


4 października 2004 r. odbyła się premiera telenoweli, która stworzyła zespół


Być może nie pamiętasz dokładnie, gdzie byłeś 4 października 15 lat temu, ale dowiesz się, co wydarzyło się po tym dniu. Tego samego dnia w 2004 r. w Meksyku miała miejsce premiera telenoweli Rebelde , która stworzyła jedno z największych zjawisk muzycznych XXI wieku: RBD .

W latach 2004-2009 ten nastoletni zespół stał się światowym fenomenem popowym, a całe to śpiewanie po hiszpańsku, z tak wielkim sukcesem, że kolejnej grupie latynoskiej trudno będzie się z nim równać.

Ten huragan utworzony przez Anahi Puente, Alfonsa Herrerę, Christophera Von Uckermann, Christiana Cháveza, Dulce Marię i Maite Perroni rozprzestrzenił się w Ameryce Łacińskiej i Europie. Sześć albumów studyjnych potwierdza trajektorię, która zastąpiła serii samą .W ciągu zaledwie pięciu lat istnienia zespół sprzedał ponad dwadzieścia milionów płyt, mnóstwo towarów i zaoferował masowe koncerty ogromnemu legionowi młodych fanów, który udało się zgromadzić po obu stronach Oceanu Atlantyckiego.

 Tysiące dziewcząt i nastolatków ozdobiły ściany i foldery zdjęciami grupy i być może dlatego, kiedy nadszedł czas, aby zaoferować swój ostatni koncert, 21 grudnia 2008 r., postanowili to zrobić w Palacio de los Deportes de la Comunidad de Madrid . W 2009 roku wydali swój album na zakończenie  Para olvidarte de mí, w którym pożegnali się z publicznością.

Opera mydlana pożegnała się na długo przed grupą muzyczną.  spędziło trzy sezony na antenie nadając 440 odcinków. W dniu 2 czerwca 2006 r Elite Way School zamknęła swoje podwoje. Mia, Miguel, Diego, Juan, Guadalupe i Roberta nigdy więcej nie przekroczyli sal lekcyjnych.


https://www.youtube.com/watch?v=BLJi-uS_1FY

Musimy przyznać, że to my śpiewaliśmy na cały głos „ Y soy rebelde cuando no sigo a los demásA ja jestem buntownikiem, gdy nie podążam za innymi ”, temat przewodni serii. I prawdopodobnie zrobimy to ponownie, jeśli zostanie wydana nowa wersja, którą jej producenci przygotowują z innymi aktorami i aktorkami.

Mam nadzieję, że Anahí Puente, , Christopher Von Uckermann, Christian Chávez, i zostaną zachęceni do udziału w jakimś rozdziale, chociaż złe plotki zapewniają, że relacje między nimi nie były tak serdeczne, jak powinny.

Christopher Uckerman wiele lat temu zaprzeczył jakiemukolwiek powrotowi, ustępując miejsca marzeniom milionów fanów meksykańskiej grupy: „To była scena, na której żyłem i bardzo mi się podobało, ale dla mnie możliwość ta jest wykluczona”.

15 lat później Rebelde pozostaje fenomenem


https://www.instagram.com/p/B3NpN4YDZdD/?utm_source=ig_web_copy_link
Udostępnij

Zostaw odpowiedź