Salma Hayek zostaje pierwszą meksykańską bohaterką Marvela!

Jako część gwiazdorskiej obsady filmu The Eternals , Salma Hayek dołącza do świata Marvela jako bohater. Dzięki temu aktorka staje się pierwszą Meksykanką grajacą w ich produkcjach o takiej randze.

Filmowy świat Marvela wydaje się nie spoczywać na laurach; przeciwnie, pojawiają się obecnie nowe projekty, które ukażą się w kinach w nadchodzących latach. Jednym z nich jest The Eternals , gdzie Salma Hayek stanie się Ajak , matką wszystkich Eternos. Dzięki temu aktorka dołącza do tego fikcyjnego świata jako pierwszy meksykański superbohater .

„Jestem bardzo podekscytowana dołączając do rodziny Marvela, jako Ajak, matkę wszystkich Eternos . Wcześniej był ojcem całego Etrnos , ale dziewczyny … To jest nasz moment !!!! ”, skomentowała Hayek na swoim koncie na Instagramie.

Ogłoszenie zostało wydane podczas ostatniego wydarzenia Comic-Con w San Diego, gdzie uczestniczyli inni członkowie obsady, w tym Richard Madden w roli Ikarisa ; Kumail Nanjiani jako Kingo ; Lauren Ridloff zagra Makkari ; Brian Tyree Henry jako Phastos i Lia McHugh jako Sprite . Ponadto Don Lee zagra  Gilgamesza .

Za jedną z głównych ról, Theny , będzie odpowiedzialna  Angelina Jolie. Biorąc to pod uwagę, meksykankę, ta nie przegapiła okazji do zrobienia zdjęcia ze swoją partnerką. W tej migawce aktorki mają uniesione ręce i dłonie razem.

„ Vamos Angie” to tekst, który Salma Hayek dodała do zdjęcia.The Eternals będą oparte na komiksie Jacka Kirby’ego ; Po raz pierwszy opublikowano je 1 lipca 1976 r.

Film wyreżyseruje Chloé Zhao, a jego premiera planowana jest na 6 listopada 2020 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *