eiza gonzalez

Z Meksyku w świat! Eiza González zarabia MILION w Hollywood


Piękna Meksykanka zajmuje piąte miejsce na liście najbardziej dochodowych gwiazd, na której jest też Samuel L. Jackson


Jeśli chodzi o talent, urodę i charyzmę, Eiza González zdobywa wszystkie nagrody i dlatego wszyscy świętują, że jest obecnie jedną z pięciu najbardziej dochodowych gwiazd Hollywood.

Piękna Meksykanka potwierdziła wiadomości na swoich portalach społecznościowych ku zdziwieniu wszystkich, którzy krok po kroku śledzą jej błyskotliwą karierę i mogą powiedzieć, że jest prawdziwą zdobywczynią sukcesu.

Według danych portalu The Numbers, aktorka zajmuje piąte miejsce na liście najbardziej dochodowych gwiazd, zaraz za Samuelem L. Jacksonem, który przewodzi liście, Tomem Hollandem, Liamem Neesonem i Willem Smithem.„Dla niektórych może to nie być dużo. Dla mnie to moment, o którym nigdy nie myślałam, że się zdarzy. Dla mojego ludu, Meksykanów. Latynosów ZAWSZE WIERZ ”- napisała w publikacji, którą udostępniła na swoim profilu na Instagramie.

Pokazała również swoje szczęście, że osiągnęła jeszcze jedną nagrodę za swoją wielką pracę, coś, czego nigdy nie wyobrażała sobie, że osiągnie.

„Jestem z tego bardzo dumna. Z góry przepraszam, bo wiem, że to trochę tandetne, ale chciałam się podzielić i podziękować wam. Dziękuję ludziom. Jeśli można- zakończyła

Należy zauważyć, że ta wybitna lista ma na celu uznanie triumfu w kasie aktorów i aktorek.

Udostępnij
Sprawdź także  Prochy José José przyjadą do Meksyku w środę

Zostaw odpowiedź