Bad Bunny i J Balvin wspólnie wydają album „Oasis”

Materiał składa się z ośmiu piosenek, a jego pierwszy singiel nazywa się „Qué pretendes”

Bad Bunny i J Balvin powrócili, by połączyć siły, ale nie dla piosenki, ale dla całego nowego albumu.

Gwiazdy muzyki reggaeton wydały w piątek alub „ Oasis ”, produkcja stworzona w celu odświeżenia tego lata z myślą o dźwiękach Karaibów. Pierwszy singiel to „Qué pretendes”, a jego odpowiednie video również zadebiutowało w piątek.


„Oasis” składa się z ośmiu utworów i obejmuje współpracę z Mr. Eazi, w „Como un bebé” i Marciano Cantero de Enanitos Verdes w „Un peso”. Pozostałe utwory na płycie to „Mojaita”, „Yo le llego”, „Cuidao por ahí”, „La canción” i „Hate”


Balvin z Kolumbii i Bad Bunny z Puerto Rico współpracowali przy takich przebojach jak „Si tu novio te deja sola”, „I Like It” z Cardi B i „Bum Bum Tam Tam” z Arcángelem. Teraz chcą przenieść fanów do oazy „tworząc fale z nowym, karaibskim strumieniem”, powiedzieli we wspólnym oświadczeniu o premierze.

„Pracowaliśmy nad nim od dawna i wreszcie znaleźliśmy ten moment, praca z J Balvinem niewątpliwie była niezrównanym doświadczeniem, zawsze go podziwiałem”, powiedziała gwiazda z Puerto Rico.

„Jestem dumny, że mogę powiedzieć, że kocham Bad Bunny, zawsze wydaje się, że jesteśmy na tej samej długości fali” – powiedział Balvin.

„Jest członkiem albumu, który stał się moją osobistą Oazą, podróżowałem po świecie w ostatnich miesiącach i kiedy poczułem się przytłoczony, mogłem posłuchać piosenek, które stworzyliśmy i natychmiast wrócić do domu do naszego własnego muzycznego raju”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *