Nicky Jam wydaje swój nowy album „Íntimo” wraz z J Balvinem, Ozuną i Anuel AA

Daje podgląd z motywem „Whine up”


Weteran z Puerto Rico, reggaetonero Nicky Jam, zaprezentował swój siódmy album studyjny pt. „ Íntimo ”, który zawiera współpracę z najbardziej znanymi artystami gatunku miejskiego, takimi jak J Balvin, Ozuna i Anuel AA.

„Czuję się bardzo podekscytowany i oddany mojej publiczności. Zrobiliśmy ten album z wielką miłością, myśląc o fanach i najczystszej esencji mojej muzyki, mam nadzieję, że wam się spodoba” – powiedział Nicky Jam w komunikacie prasowym wydanym przez jego przedstawicieliNowy album, najnowszy po „Fénix”, obejmuje także współpracę z panamaniańczykiem Sech i gośćmi z Puerto Rico, Darell Rauw Alejandro, dwoma nowymi przedstawicielami gatunku latynoskiego.

29 października Nicky Jam wydał podgląd swojego albumu z motywem „ Whine up”, w którym współpracował Anuel AA.

Inne piosenki, które pojawiają się w „Intimo” to „X” zJ Balvinem, „ Te Robaré ” z Ozuną, „ Perdóname ” z Darell, „Quisieras” z Rauw Alejandro, „ Atrévete ” z Sech.

Nicky Jam czeka również na premierę trzeciego filmu z serii „Bad Boys” z amerykańskim aktorem, producentem i piosenkarzem Willem Smithem.

W ten sam sposób portorykański artysta miejski powiedział w poprzednim wywiadzie dla Efe, że jest „zafascynowany” występem, a po udziale w filmie „Bad Boys for Life”, który ma zostać wydany w styczniu 2020 r., chce mieć więcej doświadczeń w Hollywood.

To nie pierwszy raz Nicky Jam występuje przed kamerami, ponieważ grał sam siebie w serialu Netflix „ El ganador ”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *