Ojitos de Huevo fot Netflix

’Ojitos de Huevo / Nie ma na co patrzeć’ zostaje przedłużone na sezon 2


Oficjalnie stało się, komediowy powróci na platformę z nowymi odcinkami. Poniżej przedstawiamy, co wiemy do tej pory.


Pod koniec roku serwis streamingowy  zaskoczył treściami, w których zakochała się cała latynoska publiczność. Mówimy o  / . , która pojawiła się 17 listopada, szybko znalazła się wśród głównych zainteresowań subskrybentów na całym świecie. Teraz potwierdzono, że będzie drugi sezon, a fani zastanawiają się: kiedy wyjdzie?

Ten komediowy został napisany przez Big Drama, Olfę Masmoudi i Sarę Pinet, a wyreżyserowany przez Pato Safę i Analein Cal y Mayor. Jego premiera była miłą niespodzianką w katalogu platformy, ponieważ pojawił się dzień po części pierwszej 6. sezonu The Crown i dorównał jej popularnością. W Meksyku znalazł się na szczycie pierwszej dziesiątki, a na całym świecie osiągnął 8 100 000 godzin obejrzeń, co daje łącznie 2 400 000 wyświetleń.

Główny wątek meksykańskiego serialu opowiada historię Alexisa, młodego niewidomego mężczyzny, który pragnie zostać odnoszącym sukcesy komikiem. Aby to osiągnąć, zostawia nadmiernie opiekuńczego ojca i przenosi się do największego miasta świata w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela i „managera”, Charly'ego, który cierpi na porażenie mózgowe. W mieście charakteryzującym się ogromną kulturą świadomości Alexis pokaże swoim widzom, że nie ma nic do zobaczenia, a jest z czego się śmiać.

Ogólnie rzecz biorąc, platforma potrzebuje 28 dni na sporządzenie pełnego raportu, aby uzyskać raport dotyczący wyświetleń i kosztów ekonomicznych. Tym razem nie musieliśmy jednak czekać zbyt długo, gdyż  oficjalnie poinformował, że  będzie miało drugi sezon została ogłoszona w bardzo zabawny sposób, kontynuując linię czarnego humoru prezentowaną w jej odcinkach.

Oficjalnie: Ojitos de Huevo będzie miało sezon 2

„Małe oczy, wiem, że tego nie oglądacie, ale będzie drugi sezon!” , można zobaczyć na gigantycznym plakacie obok aktora Kike'a Vázqueza , współgwiazdy filmu fabularnego, w publikacji Netflix. Można było się spodziewać, że tak się stanie, ponieważ podejście różni się od innych produkcji w ramach platformy. Mamy tu tytuł, który odwołuje się do poprawności politycznej z humorystycznego punktu widzenia i sprawdza się to znakomicie.


Kiedy premiera 2. sezonu Ojitos de Huevo?

W tej chwili nie ogłoszono oficjalnej daty premiery ani nie podano, kiedy rozpoczną się zdjęcia do nowych odcinków. Nie wiadomo też, czy rozdziałów będzie osiem, tak jak w pierwszej części, ale podążając za linią streamingu można wywnioskować, że powtórzą tę samą liczbę. Tymczasem oczekuje się, że Ojitos de Huevo 2 dotrze pod koniec 2024 lub na początku 2025 roku.

W Ojitos de Huevo wystąpili  w roli „Ojitos” i  w roli Charly'ego. Obaj aktorzy powrócą w drugim sezonie serialu. W pierwszej części wystąpili także , , , , i Veronica Merchant, ale nie jest pewne, czy wszyscy powrócą ze swoimi rolami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź