Zwiastun finałowego sezonu „Narcos: Meksyk” przedstawia debiut aktorski Bad Bunny


Trzeci i ostatni trafi do 5 listopada


To koniec ery.  zaprezentował własnie ostatniego sezonu swojego hitowego serialu  : . Jeśli nie jesteś wtajemiczony, jest kontynuacją  , który po raz pierwszy trafił na ekrany komputerów w 2015 roku.

W ostatniej odsłonie pożegnamy się z naszymi ulubionymi bohaterami, ale witamy  latynoskiego rapera ’ego, który debiutuje w roli Kitty Páez.Strona Instagrama programu dała nam jeszcze jedno spojrzenie na wykonawcę „Yo Perez Sola”, wraz z przypomnieniem, że trzeci trafi do Netflix w piątek, 5 listopada.

Nowo wydany ma nieco ponad dwie minuty, ale udaje mu się zmieścić mnóstwo nieprzerwanych akcji i intryg – dokładnie tego, czego  pragnęli fani Narcos: Mexico od drugiego sezonu, który ukazał się w lutym 2020 roku.

Przed sezonem numer 3, Diego Luna, który grał  na ekranie Miguela Ángela Félixa Gallardo, ogłosił odejście z serialu, ujawniając, że jego dwa lata pracy były „naprawdę ciężkie i bardzo intensywne”.

Fani z pewnością będą tęsknić za charyzmą Luny, ale teraz będą mogli poznać nowe postacie, takie jak Kitty i Victor Tapia, którego również niedawno przedstawiono na Instagramie.Jeśli macie jeszcze do obejrzenia pierwsze trzy sezony  Narcos , albo dwa  Narcos:  , koniecznie nadróbcie zaległości przed premierą w listopadzie na Netflix.

Obejrzyj zwiastun poniżej.


Udostępnij
Sprawdź także  Estefanía Villarreal w sieci po powrocie 'Rebelde / Zbuntowani'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź