Zapowiedź drugiego sezonu „Luis Miguel, La Serie”


Wróci w 2020 roku na platformę Netflix; zdjęcia rozpoczną się w lutym


„ Luis Miguel, La Serie. Sezon 2” powróci w 2020 roku, jak ogłosił Netflix w krótkim przeglądzie za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.

„Aby nie pozostać smutnym, myśląc tylko o wczoraj, zostawiam promień słońca: Luis Miguel, La Serie powraca z sezonem 2 w 2020 roku”.

Według oświadczenia, Netflix ujawnił, że nagrania serialu rozpoczną się w lutym tego roku , a to Diego Boneta ponownie zagra „ El Sol” na różnych etapach. 


przez GIPHY


„Po wielkim sukcesie serii ten nowy sezon będzie dostępny na Netflix na całym świecie w 2020 roku. Diego Boneta powróci do kultowej roli Luisa Miguela, tym razem grając piosenkarza w dwóch różnych ramach czasowych ”, powiedział Rodrigo Mazóna, wiceprezes ds. Pozyskiwania treści dla Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii w serwisie Netflix.

Według platformy fabuła bada trudności, z jakimi boryka się piosenkarz, aby zrównoważyć życie rodzinne i zawodowe . Ponadto w serii wystąpią m.in. Camila Sodi, César Bordón, Juan Pablo Zurita, Cesar Santana, Martín Bello, Lola Casamayor, Pilar Santacruz, Kevin Holt i Gabriel Nuncio.

Wczoraj na oficjalnym koncie na Instagramie udostępniono wiadomość, która rozbudziła fanów twórcy „ La incondicional ”.

„Najciemniejszy moment ma miejsce tuż przed wydaniem „ El Sol ”.Pod koniec 2019 roku producent muzyczny „Luismi” Kiko Cibrian potwierdził, że serial oparty na życiu piosenkarza miał mieć drugi sezon.

„Luis Miguel to jedna z najczęściej oglądanych serii Netflix w Ameryce Łacińskiej. Publiczność będzie bardzo zadowolona z kontynuacji historii jednego z najbardziej ukochanych wykonawców na świecie .” Wspomniał Mark Burnett, globalny prezes MGM Television Group.  

Sprawdź także  'El Internado Las Cumbres':obsada, aktorzy, postacie i premiera sezonu 2

Pierwsza część opowieści z udziałem aktora Diego Bonety była wielkim sukcesem, a druga część ma powtórzyć dobre wrażenia.

Za reżyserię odpowiedzialni będą Humberto Hinojosa i Natalia Beristain, ze scenariuszem prowadzonym przez Daniela Krauze wraz z Aną Sofią Clerici, Antonem Goenecheą, Diego Ayalą, Karin Valecillos i Pauliną Barros. Za produkcję wykonawczą odpowiadają Mark Burnett, Carla González Vargas i Pablo Cruz, a producentami są Carolina Leconte i Arturo Sampson. Luis Miguel, La Serie to produkcja firm MGM i Gato Grande.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź