Novios por Navidad fot Lifetime

’Novios por Navidad’, nowy projekt Marjorie de Sousa


Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i o tym wie. W ten weekend prezentują swój pierwszy projekt w sezonie, a bohaterem jest Wenezuelka


Platforma streamingowa jak zwykle przygotowała swoją ofertę na okres świąteczny.  to ich pierwszy projekt, w którym wystąpią  i .

Fabuła skupi się na Valerii, kobiecie, która marzyła o ślubie w Boże Narodzenie, a kiedy została organizatorką wydarzeń, jej znaczek nie mógł być niczym innym.

Valeria zakochuje się w Bernardo i w grudniu postanawiają się pobrać się, ale nie spodziewała się, że Tere, jej najlepsza przyjaciółka, zajmie trzecie miejsce w rywalizacji i również ukradnie jej pomysł na ślub w Boże Narodzenie.


Novios por Navidad fot Lifetime 2
fot

Valeria zgadza się i postanawia pojawić się na weselu w ramionach idealnego pana młodego, ale aby to zrobić, musi pilnie znaleźć chłopaka. I nie ma lepszego pomysłu, niż poprosić Camilo (Gonzalo), właściciela kolonialnej posiadłości, którą wynajęli na wesele, aby udawał jej chłopaka. Valeria i Camilo to zupełnie odmienne przeciwieństwa, ale magia Świąt robi swoje i kłamstwo przeradza się w nieoczekiwany romans.

Przypomnijmy, że Marjorie i Gonzalo są obecnie częścią obsady telenoweli Golpe de Suerte Nicandro Díaza emitowanej na kanale Las Estrellas TelevisaUnivision.

Data wydania

Premiera odbędzie się w sobotę, 18 listopada o 22:00 w Lifetime.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź