Lifetime rozpoczyna kręcenie nowych filmów bożonarodzeniowych dla Ameryki Łacińskiej


Po premierze Amor en Navidad w 2022 roku rozpoczyna zdjęcia do czterech nowych ów do swojej świątecznej kolekcji. W opowieściach występują znani aktorzy z Meksyku, Puerto Rico, Argentyny i Wenezueli. Jest to dożywotnia koprodukcja z VIP 2000 TV i Yahayra Films, producentami serialu Amores que Engañan


Ta kolekcja będzie się składać z czterech jednogodzinnych ów, które zostaną wyemitowane w całym regionie w listopadzie i grudniu, z historiami, które z odrobiną humoru będą podkreślać miłość, jedność rodziny i tradycje bożonarodzeniowe w Ameryce Łacińskiej. W filmach główne role zagrają i ; i ; i ; y i .

„Navidad na to jedna z ulubionych serii naszych widzów, z szeroką gamą wyłącznie premierowych filmów. Amor en Navidad to filmy, które w wyjątkowy sposób uzupełniają ofertę filmów bożonarodzeniowych i pozwalają dotrzeć do odbiorców z tematami odzwierciedlającymi naszą rzeczywistość. Cieszymy się, że możemy opowiadać lokalne historie na arenie międzynarodowej” — powiedziała Carmen Larios, starszy wiceprezes ds. programowania i produkcji w firmach A&E i Lifetime.

„Jesteśmy bardzo dumni, że prowadzimy produkcję świątecznych filmów telewizyjnych w Ameryce Łacińskiej, z treściami dla całej rodziny i jakością ekranową dorównującą filmom kręconym w innych regionach” — powiedziała Juana María Torres, dyrektor ds. produkcji oryginalnej w firmie Lifetime.

Seria Lifetime Christmas Movies: Amor en Navidad  będzie miała lokacje miasta Guadalajara, Tlaquepaque i Tequila w Jalisco w Meksyku, pokazując imponujące krajobrazy, bogactwo architektoniczne w hacjendach, fabrykach tequili i nowoczesnych budynkach.

Te nowe filmy świąteczne wyreżyserowali Henry Colmenares i Héctor Rodríguez, wzorując się na odnoszącym sukcesy formacie Lifetime Christmas Movies, odzwierciedlając ciepło i zwyczaje świąt Bożego Narodzenia w Ameryce Łacińskiej.

Produkcję prowadzą kobiety zarówno przed, jak i za kamerami, a podejmą wyzwanie odtworzenia Świąt Bożego Narodzenia w środku lata.

Amor en Navidad to dożywotnia koprodukcja z VIP 2000 TV i Yahayra Films, producentami przebojowego serialu Amores que Engañan.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź