Televisa odkrywa całą obsadę swojej nowej telenoweli 'La desalmada’


Livia Brito i José Ron prowadzą luksusową obsadę tego melodramatu, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu w Meksyku


Producent José Alberto Castro zaprezentował w ten czwartek obsadę swojej nowej telenoweli, La desalmada, opowieści, która prace rozpocznie się w przyszłym tygodniu w Meksyku.

W rolach głównych Livia Brito i José Ron, którzy kierowali melodramatem Televisy w 2014 roku, Włoska narzeczona, ta nowa seria, która będzie miała swoją premierę w drugiej połowie roku w czasie największej oglądalności, ma luksusową obsadę. Na ten fakt na pewno wpływa także długo oczekiwany powrót do telenowel Marleny Faveli po tym, jak została matką .

„Jestem bardzo szczęśliwa, prawda jest taka, że ​​powrót z„ El Güero ” to przyjemność. To już moja piąta praca z„ El Güero ”. Bardzo lubię pracować nad tą produkcją. Uwielbiam stworzoną obsadę. Stworzono wspaniałą obsadę. Jestem bardzo zadowolona z tej historii i ze wszystkiego ”- wyraziła emocjonalnie meksykańska aktorka podczas niedawnego spotkania z mediami w Meksyku, gdzie ogłosiła, że ​​jej postać będzie „dobra”.„Uniemożliwią mi życie” – powiedziała niezapomniana bohaterka Gata salvaje.

Melodramat oznacza również powrót do Televisy Marjorie de Sousy.La desalmada mają w obsadzie między innymi Eduardo SantamarinęRaúla AraizęAnę MartínLaurę CarmineFrancisco Gattorno i Kimberly Dos Ramos.

Telenowela opowiada historię Fernandy Linares (Brito), kobiety, która pragnie jedynie pomścić swojego męża, zamordowanego w noc poślubną, gdzie oprócz tego niefortunnego wydarzenia zostaje zgwałcona.

W jego życiu pojawi się Rafael Toscano (Ron), młody człowiek, który właśnie skończył studia uniwersyteckie i który natychmiast połączy się z Fernandą.

Sprawdź także  Ninel Conde wyszła za mąż za Larry'ego Ramosa, przybyła do ołtarza w sukience i welonie

OBSADA La desalmada:

Livia Brito

José Ron

Marlene Favela

Marjorie de Sousa

Sergio Basáñez

Cecilia Galliano

Raúl Araiza

Kimberly Dos Ramos

Laura Carmine

Alberto Estrella

Verónica Jaspeado

Julio Vallado

Eduardo Santamarina

Francisco Gattorno

Gonzalo García Vivanco

Ana Martín

Azalea Robinson

Gaby Mellado

Fiona Muñoz

Carlos Gatica

Macarena Miguel

Ale García

Udostępnij

Zostaw odpowiedź