Shakira fot instagram @shakira

Shakira pilnie udaje się do Kolumbii


Artystka byłą widziana na lotnisku Ernesto Cortissoz w Barranquilla


  udała się w ten weekend do swojego rodzinnego Barranquilla w Kolumbii w ramach nieoczekiwanej podróży ze względu na nowy kryzys zdrowotny w jej rodzinie, którego doświadczyła jej matka, pani Nidia del Carmen Ripoll (choć mówi się także o złym stanie ojca).

Na zdjęciach krążących w Internecie artystę można zobaczyć na lotnisku Ernesto Cortissoz. Z rozpuszczonymi włosami i w luźnych spodniach artystka unika rozmów oraz wsiada do srebrnego samochodu.

Według Telemundo matka Shakiry cierpiała na zakrzepicę w jednej z nóg i w rezultacie została przyjęta do lokalnej kliniki .

W marcu Shakiry przeżyła podobny epizod, kiedy Doña Nidia została pilnie przyjęta do centrum medycznego w Barcelonie z powodu zakrzepicy w nodze.

W tym czasie szybka interwencja rodziny i lekarzy pomogła zapobiec przedostaniu się skrzepu do mózgu.Ale to nie jedyne zmartwienie wielokrotnie nagradzanej artystki, według Impacto News jej ojciec, Don William Mebarak, również jest w złym stanie zdrowia.

Patriarcha klanu Mebarak (92 l.) miał problemy z głową po zabiegu, któremu został poddany i wszczepieniu zastawki Hakima, która pomaga regulować nadmiar płynu mózgowo-rdzeniowego.Rok 2022 był delikatnym rokiem dla rodziców Shakiry. W czerwcu Don William przeszedł delikatną operację z powodu wodogłowia. Kilka miesięcy wcześniej w domu doznał poważnego upadku, w wyniku którego również trafił do szpitala.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź