shakira fot. youtube

Wyciekł tytuł i piosenki z kolejnego albumu Shakiry. Czy to prawdziwy przeciek?


przygotowuje nowy materiał! Niedawny przeciek ujawnił tytuły nowych piosenek i jej kolejny album 


zostawiła swój czas w Barcelonie za sobą i przeniosła się do Miami, aby zmienić swoje życie. Po rozstaniu z Gerardem Piqué i wydanych przez nią oczyszczających piosenkach o tym, jak przeżyła ostatnią część związku, Kolumbijka jest gotowa, by zacząć wszystko od nowa po drugiej stronie kontynentu.

Tak wyraziła to na Instagramie, publikując zdjęcie hiszpańskiego miasta i szczerą wiadomość o latach spędzonych w tym mieście. Ale kariera piosenkarki toczy się w stałym tempie, mówi się nawet, że wróci na scenę. Wszystko wskazuje na to, że 12 października zostanie zaprezentowana na Stadionie Narodowym w Limie, w stolicy Peru, który może pomieścić ponad 40 tysięcy widzów.

Ta wiadomość zszokowała fanów Shakiry, którzy już wyrazili swój niepokój w mediach społecznościowych. Nie potwierdziła tego, ale jest to zaplanowane w kalendarzu stadionu. Podczas gdy te wątpliwości są rozwiewane i pojawiają się spekulacje, że będzie jej więcej koncertów w innych miastach Ameryki Łacińskiej, mówi się o jej nowej płycie.

Z konta Molusco TV wyciekł materiał z nowego albumu Shakiry, który będzie nosił tytuł Deseo Inherente, dla którego nie ma jeszcze daty premiery, ale przynajmniej znane są tytuły utworów. Jeden z nich nosi tytuł albumu, a pozostałe to „Una cuestión”, „Los que quieren”, „Poco valor”, „La sombra”, „Inverso”, „Decisión”, „The outcast” i „Wild times”. Istnieją w tym kolaboracje ze znanymi artystami, takimi jak Maluma, Karol G, Rosalía, Coldplay.

Nowy album Shakiry ukaże się ponad pięć lat po ostatnim zatytułowanym „El Dorado” i będzie to dwunasty album, jaki wyda.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź