Shakira pokazuje, jak jej dzieci urosły przy rytmie muzyki J Balvina

Piosenkarka Shakira dzieli się zabawną choreografią ze swoimi dziećmi, Sashą i Milanem, dzięki czemu mamy podgląd na to jak już są duzi


W rytm „In Da Getto” J. Balvina trójka tańczy ze swoimi naturalnymi włosami, a fani byli zaskoczeni tym, jak dobrze wyglądają, ponieważ przez lata rzadko mieli okazję spojrzeć na dzieci pary, wokalistki i portowca Gerarda Piqué.

In Da Getto z moimi nowymi tancerzami” napisała Shakira na TikTok wraz z czułym klipem, w którym widzimy bardzo uśmiechniętego Sashę i Milana, dobrze skoncentrowanych na choreografii. „Chłopcy są tacy piękni i duzi”, „Jakie są słodcy”, „Jakcy są przystojni”, „Te dzieci to czysta mama”, „Są piękne”, „Najlepsi tego dnia”, „Mój Boże, to czysta krew Barranquilla ”,„ Chłopiec to mini Shakira ”, to tylko niektóre z wiadomości, które czytamy w komentarzach.


@shakira

’In Da Getto’ with my new dancers! @jbalvin

♬ original sound – Shakira

Shakira również uprawia sport ze swoimi dziećmi

Prawda jest taka, że ​​piosenkarka dzieli się różnymi przygodami ze swoimi dziećmi i zrobiła z nich najsłodsze pocztówki dla sieci społecznościowych. Kilka dni temu Shakira pozowała przytulając Sashę i Milana po lekcjach surfingu. „Zgadnij, kogo przywiozłem na @wavegarden_official!”, napisał obok migawki.W drugim poście Shakira napisała: „Milan zaczyna się tym naprawdę cieszyć”. 

Bez wątpienia Shakira i Piqué są dla swoich dzieci przykładem dyscypliny i wytrwałości.

Udostępnij
Sprawdź także  Najbardziej kultowe występy na Latin Grammy

Zostaw odpowiedź