Shakira pokazuje, jak jej dzieci urosły przy rytmie muzyki J Balvina

  dzieli się zabawną choreografią ze swoimi dziećmi, Sashą i Milanem, dzięki czemu mamy podgląd na to jak już są duzi


W rytm „In Da Getto” J. Balvina trójka tańczy ze swoimi naturalnymi włosami, a fani byli zaskoczeni tym, jak dobrze wyglądają, ponieważ przez lata rzadko mieli okazję spojrzeć na pary, wokalistki i portowca Gerarda Piqué.

In Da Getto z moimi nowymi tancerzami” napisała na TikTok wraz z czułym klipem, w którym widzimy bardzo uśmiechniętego Sashę i Milana, dobrze skoncentrowanych na choreografii. „Chłopcy są tacy piękni i duzi”, „Jakie są słodcy”, „Jakcy są przystojni”, „Te to czysta mama”, „Są piękne”, „Najlepsi tego dnia”, „Mój Boże, to czysta krew Barranquilla ”,„ Chłopiec to mini Shakira ”, to tylko niektóre z wiadomości, które czytamy w komentarzach.


@shakira

'In Da Getto' with my new dancers! @jbalvin

♬ original sound – Shakira

Shakira również uprawia sport ze swoimi dziećmi

Prawda jest taka, że ​​ dzieli się różnymi przygodami ze swoimi dziećmi i zrobiła z nich najsłodsze pocztówki dla sieci społecznościowych. Kilka dni temu Shakira pozowała przytulając Sashę i Milana po lekcjach surfingu. „Zgadnij, kogo przywiozłem na @wavegarden_official!”, napisał obok migawki.W drugim poście Shakira napisała: „Milan zaczyna się tym naprawdę cieszyć”. 

Bez wątpienia Shakira i Piqué są dla swoich dzieci przykładem dyscypliny i wytrwałości.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź