bad bunny Instagram @badbunnypr

Oto wskazówki, którymi podzielił się Bad Bunny, aby odgadnąć utwory z jego nowego albumu


„Nadszedł już najbardziej oczekiwany przez wielu dzień” – napisał w poście na Instagramie


Choć  sugerował swoim fanom, że zrobi sobie przerwę od studiów nagraniowych – po miażdżącym sukcesie „Un Verano sin ti” – wokalista jest gotowy wydać materiał płytowy pod swoją osobistą wytwórnią.

W środę rano Apple Music udostępniło fanom Benito Antonio Martíneza Ocasio specjalną dynamikę, dzięki której będą mogli poznać pełną listę utworów z nowego albumu „”.

„Nadszedł już najbardziej oczekiwany dzień dla wielu” – napisał niedawno Bad Bunny w poście na Instagramie, w którym oficjalnie ogłosił premierę. Zgodnie z oczekiwaniami wzbudził oczekiwania milionów ludzi, którzy go śledzą.Na czym polega zagadka nowej płyty Bad Bunny?

Na oficjalnym koncie Apple Music ujawniono zdjęcie, które może znaleźć się na okładce nowego albumu „”.

„Ponieważ wszyscy próbują zgadnąć, oto wskazówki, jak odgadnąć oficjalną listę utworów” – głosi podpis. Zagadka polega na odgadnięciu każdej z liter, które utworzą 22 motywy.


X @j4virw_

Aby jednak było to łatwiejsze, dołączono kilka wskazówek. Na przykład obraz przedstawia przeplatane litery i puste przestrzenie, które muszą wypełnić fani.

Warto wspomnieć, że niektóre utwory z nowej płyty Bad Bunny ukazały się już kilka tygodni temu, jak np. „Where She Goes” i „UN PREVIEW”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź