Adamari López fot Instagram

Adamari López powróci: „To jest moment, którego ludzie chcieli”


Po nagłym odejściu z Telemundo portorykańska prezenterka nie sfinalizowała nowej pracy i trzyma w napięciu swoich wiernych fanów


Niedawno w jednym z wywiadów  przyznała, że ​​nie spieszyło jej się z powrotem do telewizji, ale możliwe, że wróci, jako .

Może to jest moment na to, czego ludzie chcieli: zrobić dramatyczny projekt” – skomentowała López w podcaście dziennikarza Lourdes del Río.

Projektów nie brakuje, ponieważ różni producenci przesłali propozycje, w tym Ignacio Sada i Carlos Bardassano.

„To naprawdę powód do wielkiego entuzjazmu, wiedzieć, że znowu można na nią liczyć, otwiera to przed nami wiele możliwości przy integracji obsady” – oświadczył kilka miesięcy temu Bardassano.

López sobie z tym poradziła

Portorykanka nie musi w tej chwili podpisywać umowy, bo zapewnia, że ​​choć kocha swoją pracę, to cieszy się zasłużonymi wakacjami.

„Od chwili, gdy odeszłam a ludzie się dowiedzieli, dzięki Bogu, że do mnie zadzwonili, a wielu miłych ludzi podchodziło do mnie, chcąc zobaczyć, czy mogę pracować, kiedy mogę pracować, co chcę robić i jestem Jestem też za to nieskończenie wdzięczna, ponieważ lubię swoją pracę” – wyznała.

To dobra okazja do oceny, a przede wszystkim do „rozsądnego wyboru” – przyznaje Adamari.

Ostatnią pracą Adamari jako była La Fan, w której grała Carmen Córdoba w 2017 roku, od tego czasu widzowie marzą o zobaczeniu jej w nowym melodramacie i najwyraźniej nadszedł na to czas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź