Zobacz, jak wyglądała Daniela Romo, kiedy debiutowała w telenoweli w wieku 18 lat


jest obecnie częścią obsady przebojowego melodramatu „


Na świecie jest niewiele gwiazd z blaskiem Danieli Romo. Legendarna artystka jest jedną z najbardziej utytułowanych i ukochanych meksykańskich aktorek, piosenkarek i prezenterów na świecie dzięki nienagannej pracy, którą ćwiczyła podczas swojego ponad 30-letniego doświadczenia w artystycznym medium.

Swoją muzyką i uprzywilejowanym głosem wprawia publiczność w wibracje od dziesięcioleci, swoimi umiejętnościami aktorskimi poruszyła miliony widzów, a dzięki swoim doświadczeniom w prawdziwym życiu zawsze stała się przykładem siły i odwagi.

Jednak zanim została wielokrotnie nagradzaną artystką, która ma na koncie ponad 20 udanych albumów muzycznych, zabłysła w ponad 15 telenowelach, zgromadziła wybitny udział w wielu produkcjach teatralnych, telewizyjnych i filmowych oraz zdobyła niezliczone nagrody. W swojej karierze ma także nagrodę Latin Grammy za doskonałość muzyczną (Premio a la Excelencia w 2012r).

I to dlatego, że chociaż jako dziecko rozpoczęła swoją wielką pasję do sztuki, która doprowadziła ją do debiutu artystycznego na scenie, publiczność spotkała ją po raz pierwszy, kiedy zadebiutowała jako w telenowelach. Miała wtedy zaledwie 18 lat i ogromne pragnienie odniesienia sukcesu.


TAK WYGLĄDAŁA , KIEDY DEBIUTOWAŁA W TELEWIZJI

 rozpoczęła karierę w telewizji w 1978 roku jako bohaterka telenoweli Ardiente Secreto , produkcji, do której została zaproszona przez producentkę Irene Sabido, gdzie grała z takimi aktorami jak Joaquín Cordero, Lorena Velázquez, Virginia Manzano , Dolores Tinoco, Patricia Tanús i Ada Carrasco.

Produkcja była mini melodramatem dla Televisy, składającym się z zaledwie 20 odcinków, opartym na powieści Jane Eyre, napisanej przez Charlotte Brontë, zaadaptowanej na tę okazję przez słynnego Carlosa Olmos.

W telenoweli Romo zagrała „Marianę Cisneros”, sierotę, która została zamknięta w internacie przez ciotkę, która jej nienawidzi. W tym miejscu żyje i cierpi wiele trudów, aż do osiągnięcia pełnoletności i podjęcia decyzji o poszukiwaniu pracy.

Sprawdź także  „Rosario Montes” przedstawia swoją córkę w 'Pasión de gavilanes 2'

Daniela romo


„Mariana” znajduje pracę jako guwernantka „Adeli” , małomównej i samotnej dziewczyny, która jest córką bogatego właściciela ziemskiego „Eduardo”. Od młodej kobiety nie oczekuje się, że oprócz pracy w tym domu odnajdzie prawdziwą miłość w swoim pracodawcy.

Jednak „ Eduardo” skrywa sekret, który „Mariana” pozna w dniu ślubu: w rzeczywistości nadal jest żonaty z oszalałą na punkcie alkoholu kobietą, która mieszka zamknięta w jego domu. Oczywiście wiadomość zszokuje ją i doprowadzi szlachetną bohaterkę do ucieczki z domu, w którym znalazła wolność i romans, chociaż w końcu jej uczucia sprawiają, że wraca.Na dostępnych zdjęciach tej telenoweli Romo wygląda tak samo pięknie jak, z charakterystycznymi długimi włosami, którymi obnosiła się przez całą swoją karierę, z wyjątkiem tych trudnych chwil, kiedy stawiała czoła i pokonywała raka.

„ Dla mnie była to świetna okazja. Była bardzo piękną postacią opartą na historii Jane Eyre ”- powiedziała Daniela Romo w wywiadzie dla programu A contra luz o swoich wspomnieniach z tej pierwszej telenoweli w jej karierze.


Daniela romo


„Irene Sabido zadzwoniła do mnie do tej telenoweli, a w filmie, który właśnie skończyłam, moim ojcem był Joaquín Cordero a w tej powieści okazało się, że zostanie moim mężem. Kilka razy miałam męża i ojca z tym samym aktorem” – powiedziała ze śmiechem.

Również w tej audycji Daniela czule wspominała swój pierwszy raz na forach telenowel, nie tylko ze względu na jej karierę, ale także z powodu lekcji, których nauczyła się od innych członków obsady, takich jak Virginia Manzano.„Bardzo dobrze pamiętam mój pierwszy dzień na forum telenoweli. Przyjechałam tak wcześnie, jak mogłam, bo się bałam (…) i idę do miejsca, w którym była sypialnia, a tam była Virginia Manzano, która przybyła wcześniej niż wszyscy, bardzo wcześnie, żeby ćwiczyć, oddychać i studiować swoje skrypty” – powiedziała.

Sprawdź także  “La Reina del Sur": Kate del Castillo chce pożegnać się z „Teresą Mendozą”, jaki jest tego powód?

Romo dodała, że przy tej okazji zobaczyła, jak Manzano przygotowuje się do roli, jaką musiała podjąć. Od tego czasu jej przykład oddania inspirował ją na całe życie. „ Powiedziałam:„ Nigdy nie mogę się tam dostać za tą panią ”- powiedziała.

Daniela romo


Po tej telenoweli artystka kontynuowała grę aktorską i wydawała pierwsze albumy, produkcje, z którymi podróżowała po świecie i zdobywała serca pokoleń. Dziś Daniela Romo ma 61 lat i nadal jest jedną z najbardziej znanych i najważniejszych gwiazd latynoamerykańskiego świata rozrywki.Obecnie błyszczy swoim świetnym występem jako „Bárbara Falcón” w  , telenoweli dla Televisy, z którą wróciła do muzyki i gry aktorskiej po dłuższej nieobecności.O tym, jak wyglądała praca nad tym projektem, powiedział w wywiadzie dla Las Estrellas : „Myślę, że to wspaniale, że Rosy wykorzystała talent oraz sposób produkcji i działania. Bardzo mi się podoba, bo porusza mocne, aktualne tematy, a na koniec dają lekcję i poradnik. Czuję się bardzo zaszczycona i wdzięczna ”


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź