Zobacz, jak wyglądała Daniela Romo, kiedy debiutowała w telenoweli w wieku 18 lat


jest obecnie częścią obsady przebojowego melodramatu „


Na świecie jest niewiele gwiazd z blaskiem Danieli Romo. Legendarna artystka jest jedną z najbardziej utytułowanych i ukochanych meksykańskich aktorek, piosenkarek i prezenterów na świecie dzięki nienagannej pracy, którą ćwiczyła podczas swojego ponad 30-letniego doświadczenia w artystycznym medium.

Swoją muzyką i uprzywilejowanym głosem wprawia publiczność w wibracje od dziesięcioleci, swoimi umiejętnościami aktorskimi poruszyła miliony widzów, a dzięki swoim doświadczeniom w prawdziwym życiu zawsze stała się przykładem siły i odwagi.

Jednak zanim została wielokrotnie nagradzaną artystką, która ma na koncie ponad 20 udanych ów muzycznych, zabłysła w ponad 15 telenowelach, zgromadziła wybitny udział w wielu produkcjach teatralnych, telewizyjnych i filmowych oraz zdobyła niezliczone nagrody. W swojej karierze ma także nagrodę Latin Grammy za doskonałość muzyczną (Premio a la Excelencia Musical w 2012r).

I to dlatego, że chociaż jako dziecko rozpoczęła swoją wielką pasję do sztuki, która doprowadziła ją do debiutu artystycznego na scenie, publiczność spotkała ją po raz pierwszy, kiedy zadebiutowała jako w telenowelach. Miała wtedy zaledwie 18 lat i ogromne pragnienie odniesienia sukcesu.


TAK WYGLĄDAŁA , KIEDY DEBIUTOWAŁA W TELEWIZJI

 rozpoczęła karierę w telewizji w 1978 roku jako bohaterka telenoweli Ardiente Secreto , produkcji, do której została zaproszona przez producentkę Irene Sabido, gdzie grała z takimi aktorami jak Joaquín Cordero, Lorena Velázquez, Virginia Manzano , Dolores Tinoco, Patricia Tanús i Ada Carrasco.

Produkcja była mini melodramatem dla Televisy, składającym się z zaledwie 20 odcinków, opartym na powieści Jane Eyre, napisanej przez Charlotte Brontë, zaadaptowanej na tę okazję przez słynnego Carlosa Olmos.

W telenoweli Romo zagrała „Marianę Cisneros”, sierotę, która została zamknięta w internacie przez ciotkę, która jej nienawidzi. W tym miejscu żyje i cierpi wiele trudów, aż do osiągnięcia pełnoletności i podjęcia decyzji o poszukiwaniu pracy.

Sprawdź także  Reakcja Natashy Klauss na ostatni odcinek 'Pasión de gavilanes 2'

Daniela romo


„Mariana” znajduje pracę jako guwernantka „Adeli” , małomównej i samotnej dziewczyny, która jest córką bogatego właściciela ziemskiego „Eduardo”. Od młodej kobiety nie oczekuje się, że oprócz pracy w tym domu odnajdzie prawdziwą miłość w swoim pracodawcy.

Jednak „ Eduardo” skrywa sekret, który „Mariana” pozna w dniu ślubu: w rzeczywistości nadal jest żonaty z oszalałą na punkcie alkoholu kobietą, która mieszka zamknięta w jego domu. Oczywiście wiadomość zszokuje ją i doprowadzi szlachetną bohaterkę do ucieczki z domu, w którym znalazła wolność i romans, chociaż w końcu jej uczucia sprawiają, że wraca.Na dostępnych zdjęciach tej telenoweli Romo wygląda tak samo pięknie jak, z charakterystycznymi długimi włosami, którymi obnosiła się przez całą swoją karierę, z wyjątkiem tych trudnych chwil, kiedy stawiała czoła i pokonywała raka.

„ Dla mnie była to świetna okazja. Była bardzo piękną postacią opartą na historii Jane Eyre ”- powiedziała Daniela Romo w wywiadzie dla programu A contra luz o swoich wspomnieniach z tej pierwszej telenoweli w jej karierze.


Daniela romo


„Irene Sabido zadzwoniła do mnie do tej telenoweli, a w filmie, który właśnie skończyłam, moim ojcem był Joaquín Cordero a w tej powieści okazało się, że zostanie moim mężem. Kilka razy miałam męża i ojca z tym samym aktorem” – powiedziała ze śmiechem.

Również w tej audycji Daniela czule wspominała swój pierwszy raz na forach telenowel, nie tylko ze względu na jej karierę, ale także z powodu lekcji, których nauczyła się od innych członków obsady, takich jak Virginia Manzano.„Bardzo dobrze pamiętam mój pierwszy dzień na forum telenoweli. Przyjechałam tak wcześnie, jak mogłam, bo się bałam (…) i idę do miejsca, w którym była sypialnia, a tam była Virginia Manzano, która przybyła wcześniej niż wszyscy, bardzo wcześnie, żeby ćwiczyć, oddychać i studiować swoje skrypty” – powiedziała.

Sprawdź także  CNCO

Romo dodała, że przy tej okazji zobaczyła, jak Manzano przygotowuje się do roli, jaką musiała podjąć. Od tego czasu jej przykład oddania inspirował ją na całe życie. „ Powiedziałam:„ Nigdy nie mogę się tam dostać za tą panią ”- powiedziała.

Daniela romo


Po tej telenoweli artystka kontynuowała grę aktorską i wydawała pierwsze albumy, produkcje, z którymi podróżowała po świecie i zdobywała serca pokoleń. Dziś Daniela Romo ma 61 lat i nadal jest jedną z najbardziej znanych i najważniejszych gwiazd latynoamerykańskiego świata rozrywki.Obecnie błyszczy swoim świetnym występem jako „Bárbara Falcón” w  , telenoweli Rosy Ocampo dla Televisy, z którą wróciła do muzyki i gry aktorskiej po dłuższej nieobecności.O tym, jak wyglądała praca nad tym projektem, powiedział w wywiadzie dla Las Estrellas : „Myślę, że to wspaniale, że Rosy wykorzystała talent oraz sposób produkcji i działania. Bardzo mi się podoba, bo porusza mocne, aktualne tematy, a na koniec dają lekcję i poradnik. Czuję się bardzo zaszczycona i wdzięczna ”


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź