Adamari López fot Instagram @adamarilopez

Adamari López o krok od powrotu do telenowel? Producent Carlos Bardasano składa kuszącą propozycję


mogłaby wkrótce wrócić do melodramatów z pomocą producenta Carlosa Bardasano


Teraz, gdy jej stosunek pracy z Telemundo dobiegł końca, Portorykanka może wznowić jedną ze swoich wielkich pasji. 

Kilkakrotnie  była odpowiedzialna za wyrażenie chęci powrotu do aktorstwa po nagraniu telenoweli Alma de hierro ponad 10 lat temu dla Televisy, a teraz jej złota okazja nadarzyła się w postaci oferty odnoszącego sukcesy producenta. Niedawno powiedział People en Español, że artystka ma przed sobą otwarte drzwi. 

„Jestem wielką fanką Adamari od czasów melodramatów i bardzo za nią tęsknię. Tak szybko, jak to możliwe, nasze drzwi są otwarte. Zawsze chciałem z nią pracować, a teraz może się uda, nigdy nie jest za późno, kiedy szczęście jest dobre” – skomentował producent wielkich hitów, takich jak Si nos dejan / Na przekór losowi czy nowej wersji  Los ricos también lloran / Bogaci też płaczą.

López opuściła szeregi Telemundo na początku kwietnia. 

Prezenterka potwierdziła swoje odejście udostępniając w sieciach społecznościowych nagranie, w którym podkreśliła, że ​​wszystko skończyło się dobrze. 

„Moi piękni ludzie, z tą samą miłością i uczuciem, które dawałam od pierwszego dnia, dzisiaj muszę was poinformować, że po wspólnej decyzji nie będę już towarzyszyć wam każdego ranka w Hoy día, co było moim domem przez około 10 lat, w Telemundo” – powiedziała. 

Następnie podziękowała widzom za umożliwienie jej „poinformowania” ich i „podzielenia się różnymi wydarzeniami” ze swojego życia. 

„Czas zobaczyć ją w spektaklu” – napisała fanka prezenterki i aktorki po tym, jak kilka tygodni temu dowiedziała się o jej odejściu z porannego programu latynoskiej sieci. „Była jedną z najlepszych aktorek swoich czasów” – skomentował inny użytkownik Instagrama.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź