Division-Palermo fot. Netflix

Zaskakujące projekty Netflix, które zostaną wkrótce zaprezentowane


Z wiodącej platformy streamingowej wyjdzie kilka projektów z Argentyny


 jest wiodącą platformą streamingową i z serwisu donieśli, że istnieje wiele produkcji, które są w fazie rozwoju. Należy tu podkreślić, że  odniosło sukces w innych krajach na całym świecie.

/  będzie miało swój drugi sezon. Fabuła o inkluzywnej straży miejskiej, wymyślona jako polityczna operacja marketingowa, zyskała ciągłość po tym, jak została szeroko zaakceptowana w Argentynie, a także w innych krajach. 

El amor después del amor, biograficzny, który śledzi życie i karierę Fito Páeza, już odlicza dni do premiery, potwierdzonej na 26 kwietnia. Proponuje spojrzenie zarówno na jego osobisty aspekt, jak i muzyczną podróż wraz z ikonami rocka, takimi jak między innymi Charly García, Fabiana Cantilo, Luis Alberto Spinetta, Juan Carlos Baglietto. 

Jest też  , oparty na powieści „Caught” Harlana Cobena, który będzie miał sześć rozdziałów w reżyserii Miguela Cohana, a scenariusz napisali Ana i Miguel Cohan. Produkcją zajmuje się Haddock.

Kolejną argentyńską historią, która stanie się serią, będzie El Eternauta, oparta na homonimicznej powieści graficznej autorstwa Héctora Germána Oesterhelda. Ta historia science fiction przedstawia grupę ludzi walczących z inwazją obcych.

Listę uzupełniają

  • Descansar en paz (serial)
  • Hermanas fantásticas ()
  • Elena sabe ()
  • Desatadas
Udostępnij

Zostaw odpowiedź