Latynoamerykański serial, który będzie podróżował po całym świecie, pojawi się w serwisie Netflix: pierwsze spojrzenie


Ta argentyńska ma swoją premierę w serwisie w przyszłym miesiącu, a w sieciach społecznościowych już jest wiele oczekiwań


/  to argentyńska komedia, która pojawi się w serwisie  w lutym. Chociaż jest to komediowy, fikcja napisana i wyreżyserowana przez Korovsky’ego, który dzieli tę ostatnią funkcję z Diego Núñez Irigoyenem, wypuściła swoje pierwsze spojrzenie na nią z wielkimi oczekiwaniami. 

Argentyński , w którym występują między innymi , , , Martín Garabal i Charo López, udostępnił i będzie dostępny od piątku 17 lutego na platformie streamingowej Netflix.

Będzie miał 8 odcinków. Projekt podąża śladami integracyjnej straży miejskiej, składającej się z zespołu, który obejmuje obecność mniejszości, w celu zmiany wizerunku sił bezpieczeństwa.

Podczas gdy każdy z członków tej nowej dywizji stara się zrozumieć, jaka jest jego rola i jakie zadania musi wykonać, muszą stawić czoła specyficznej grupie przestępców.

Napisany i wyreżyserowany przez Korovsky’ego, który dzieli tę ostatnią rolę z Diego Núñezem Irigoyenem, serial zawiera także występy Hernána Cuevasa, Renatao Condori Sangalli, Facundo Bogarina, Valerii Licciardi, Julio Marticoreny, Jonatana Nugnesa, Marcelo Subiotto, Sergio Priny, Agustína Rittano, Nilda Sindaco, Carlos Belloso, Iair Said, Alan Sabbagh, Camila Peralta, Gabriela Izcovich, Daniela Korovsky, Alicia Labraga, Fabián Arenillas i Lois, którzy uzupełniają obsadę tej nowej lokalnej produkcji.


Udostępnij
Sprawdź także  La Casa de Papel: nieoczekiwany zwrot, jaki mogła mieć seria

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź