becky g fot. Instagram

Becky G przerywa ciszę po niewierności swojego narzeczonego, Sebastiána Lletgeta


podzieliła się zdjęciem z krótką wiadomością, w której jasno daje do zrozumienia, że ​​nie będzie odnosić się do tematu, po tym jak publicznie przeprosił ją po wycieku czatów i zdjęć z inną młodą kobietą. Na razie para realizuje swoje ślubne plany


Na początku grudnia ubiegłego roku  ogłosiła, po sześciu latach spotkań w najściślejszej prywatności, swoje zaręczyny z Sebastiánem Lletgeta, który dziś jest w oku cyklonu po potwierdzeniu niewierności swojej narzeczonej po przefiltrowaniu czatu i zdjęć, które pokazują go z inną młodą kobietą.

Mężczyzna wyjaśnił, że „10-minutowa pomyłka w ocenie” doprowadziła do „spisku wymuszenia” i „publicznego spektaklu w mediach społecznościowych wypełnionego większą ilością kłamstw niż jakakolwiek prawda i prezentowane są fałszywe posty wymierzone w miłość mojego życia, jedyną osobę, której nigdy nie powinienem brać za pewnik lub narażać na ryzyko”. Lletget podzielił się także swoją decyzją o zaangażowaniu się w „program zdrowia psychicznego”, aby „pracować nad tymi częściami mnie, które głęboko potrzebują uzdrowienia”.

Ponadto Argentyńczyk twierdzi, że jest w rękach profesjonalistów, którzy pomagają mu radzić sobie w sytuacjach, które wyrządziły mu tak wiele szkód. „Ten ostatni tydzień chaosu i bólu zmusił mnie do stawienia czoła konsekwencjom moich działań, moich lęków i moich przeszłych niepowodzeń. W pełni uczestniczyłem w terapii, przyznając, że rozwinąłem gniew i problemy ze zdrowiem psychicznym, którymi należy się zająć. „, kontynuował.

Ze swojej strony była znacznie bardziej zwięzła i postanowiła przerwać ciszę na Instagramie z serią zdjęć z gali Iheartradio Music Awards .


becky g fot. Instagram
„BEZ SŁÓW INNYCH NIŻ PODZIĘKOWANIA” TO SŁOWA WYBRANE PRZEZ PIOSENKARKĘ, ABY ZAKOŃCZYĆ KONTROWERSJE fot. Instagram

„Bez słów innych niż podziękowania” – napisał, uznając temat za zamknięty.

Według bliskich pary, plany ślubne są nadal aktualne i to sama  skonfrontowałaby się z narzeczonym, grożąc zerwaniem zaręczyn, jeśli nie wyjaśni sytuacji.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź