Bizarrap fot. youtube

12 najczęściej oglądanych sesji Bizarrapa


Sesje argentyńskiego producenta z Shakirą, Nathy Peluso i Quevedo należą do popularnych na YouTube


Element zaskoczenia to jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że sesje muzyczne i freestyle  są jednymi z najczęściej oglądanych filmów na YouTube. Kto będzie jego kolejnym gościem? Nikt tak naprawdę nie wie, ale kiedy argentyński producent puszcza nową sesję, zyskuje miliony wyświetleń w ciągu kilku godzin.

Poniżej 12 najczęściej oglądanych sesji.

12. L-Gante: „BZRP Music Sessions #38”

Ta sesja jest głęboko zanurzona w kulturę de cumbia villera , która łączy rap z cumbia w zwolnionym tempie, a wszystko to jest napędzane intensywnym użyciem syntezatorów, efektów dźwiękowych, chwytliwych dudniących bitów i instrumentów elektronicznych.


11. DANI: „BZRP Music Sessions #24”

Produkcja z bardziej subtelnymi bitami , która podkreśla freestyle piosenkarza trapowego Daniego Ribby i skupia się na mocnych tekstach w każdej zwrotce.


10. CAZZU: „BZRP Music Sessions #32”

„La jefa del trap” spotyka się z Bizarrapem podczas tej epickiej sesji muzycznej, w której Cazzu jest wielkim szefem. Sesja w zwolnionym tempie zmienia się w połowie utworu po tym, jak Cazzu odbiera telefon, co wstrząsa sytuacją, przyspieszając utwór na kilka sekund.


9. ALEMÁN: „BZRP Music Sessions #15”

Potężna współpraca między Meksykiem a Argentyną, która łączy rap Alemana z subtelnymi migoczącymi dzwoneczkami w całym utworze. Pauza na początku (zamierzona lub nie) pozwala piosence odetchnąć, a bit się zatopić, nadając tej sesji zupełnie inny klimat.


8. Zaramay: „BZRP Music Sessions #31”

Umieszczając to, co najlepsze w argentyńskim ruchu na mapie, Biza zatoczył się w Zaramaya przy swoim „BZRP Music Sessions #31”, wydanym w 2020 roku. We współpracy Biza porzuca hip-hopowy beat w średnim tempie, który na krótko przechodzi w zaraźliwy reggaeton beat, ujawniając propozycję „boomrapu” Zaramaya. W utworze artysta śpiewa o swoich zmaganiach i wyzwaniach jako artysta.


7. Nicky Jam: „BZRP Music Sessions #41” (138 mln wyświetleń)

Nicky Jam został dopiero drugim portorykańskim artystą, po Eladio Carrionie, który uczestniczył w udanych „sesjach muzycznych” Bizy. W mniej niż trzyminutowym freestyle'u, w którym po prostu stwierdza, dlaczego jest „królem nurtu”, Nicky wypluwa wersety zarówno po hiszpańsku, jak i po angielsku. Utwór zaczyna się jak piosenka rapowa, ale przechodzi w mocne reggaeton z chwytliwym refrenem.


6. TRUENO: „BZRP Freestyle Sessions #6”

Biza i Trueno mają więcej niż jedną sesję razem, co dodatkowo potwierdza ich chemię w studio. Ale to jedna z wcześniejszych sesji Bizy stała się ulubieńcem fanów. W wydanym w 2019 roku „BZRP Freestyle Sessions #6” argentyński raper pluje wersami o flow i najgłupszych rymach w grze. Biza wspiera ognisty freestyle nawiedzonym rapowym rytmem.


5. Snow Tha Product: „BZRP Music Sessions #39”

Meksykańsko-amerykańska raperka Snow Tha Product nie cofnie się przed tą przejmującą sesją muzyczną, w której przypomina wszystkim o swoim „niesamowitym flow”. Stanowiąc płótno dla szybkich rapowych zwrotek Snow, bit zaczyna się powoli, ale pod koniec staje się klubowym hukiem, który odpowiednio pasuje do energii Snow. „Dlatego siedzę na tronie, a siedzisko jest niesamowite” – oświadcza. „Reprezentuję społeczność, która jest zmęczona raperami, którzy nie wiedzą, jak rapować”.


4. NATHY PELUSO: „BZRP Music Sessions #36”

Działając w dobrej wierze, Nathy i Biza połączyli siły, aby zapewnić wszystkim rozrywkę w środku kwarantanny. Wydana jesienią 2020 roku ta sesja muzyczna natychmiast stała się wirusową sensacją w mediach społecznościowych — zwłaszcza dzięki chwytliwej zwrotce Peluso.


3. NICKI NICOLE: „BZRP Music Sessions #13”

Argentyńska twórczyni hitów Nicki Nicole jako jedna z pierwszych nagrała sesję muzyczną z wizjonerskim producentem. Podczas uduchowionej sesji Nicole Biza pozwala, by jej szeroki i słodki wokal znalazł się w centrum uwagi. Nicki Nicole jest solidną raperką, ale doceniamy to, że pozwoliło jej to zabłysnąć jako wokalistka.


2. Shakira: „BZRP Music Sessions #53”

Po współpracy z garstką artystów, takich jak  Nicky Jam,  Paulo Londra i Residente, zwerbował Shakirę do swojej ostatniej sesji muzycznej. Tu kolumbijska gwiazda nie powstrzymuje się i jest tak dosadna jak zawsze w stosunku do swojego byłego, hiszpańskiego piłkarza Gerarda Piqué. „Wilczyca taka jak ja nie ma czasu na takich nowicjuszy jak ty. Byłam dla ciebie za duża, dlatego teraz jesteś z kimś bardziej podobnym do siebie” – śpiewa do futurystycznego popowo-elektronicznego beatu.


1. Quevedo: „BZRP Music Sessions #52”

Sesja Bizarrapa z hiszpańskim zespołem Quevedo, „BZRP Music Sessions #52”, zaowocowała ich pierwszym wpisem na  liście Billboard Hot 100. Ten klubowy hit ma obecnie ponad 400 milionów wyświetleń, co jest jedną z najczęściej oglądanych sesji Bizy.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź