Bizarrap zaprasza Nathy Peluso do studia i oto rezultat


Argentyńscy artyści dają się ponieść emocjom i stają się trendem


Jest coś, co łączy  i , anie chodzi nam tylko o ich miłość do muzyki. Obie postacie stały się dwoma symbolami w Argentynie i dzięki temu zrobiły skok na rynek międzynarodowy.

Widzieliśmy, jak producent odniósł sukces z piosenkami takimi jak Mamichula i Jugador del Año, a także z jego sesjami Music y Freestyle z innymi wspaniałymi obietnicami ze swojego studia: Nicki Nicole, Trueno, Khea i Don Patricio. W przypadku artystki to triumfowała ona płytą Calambre i została nominowana do tegorocznej . Jej piosenki mają już miliony odtworzeń na platformach cyfrowych.

Jeśli połączysz oba talenty, wynik może być wybuchowy. Dźwięki hip hopu, i odrobina salsy w każdej z jego zwrotek.Premiera tego filmu była wielkim sukcesem. Zaledwie kilka godzin później znalazł się w pierwszej piątce trendów i ma już ponad 6,7 miliona wyświetleń. Co za bomba!

Ostatnim, który przeszedł przez studio , był ASAN, którego wideo ma ponad 7 milionów wyświetleń. Nic więc dziwnego, że jakakolwiek postać na scenie miejskiej niemal błaga, by wejść na statek producenta, przynajmniej raz w życiu.

Udostępnij
Sprawdź także  Miesiąc Dziedzictwa Latynoskiego: Ta ewolucja Bachaty pokazuje, jak „Muzyka Barrios” zmieniła grę

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź