Bizarrap rozpoczyna swoją 56. sesję muzyczną z Rauw Alejandro


wydał w środę nową piosenkę we współpracy z


DJ, producent i kompozytor  wydał w środę nową piosenkę, tym razem w towarzystwie innej ważnej postaci latynoskiego świata, takiej jak Portorykańczyk , która z kolei służy jako rama do prezentacji jego pierwszej współpracy ze znaną marką hiszpańskich ubrań.

Wydał ją zaledwie 20 dni po produkcji, którą nagrał z meksykańskim Peso Pluma, a w marcu wydał współpracę z amerykańskim raperem Arcángelem. W styczniu sprawił, że w wielu nagłówkach gazet wystąpił w obronie Shakiry w jej tekstach przeciwko swojemu byłemu partnerowi, piłkarzowi Gerardowi Piqué.

Nowy utwór, który został opublikowany jednocześnie na całym świecie w czwartek, zawiera w swoim tekście frazy takie jak: „Możemy się pieprzyć i pozwalać, by godziny mijały, a rano nie musi być ślubu” i „Po co spać sam, jeśli jesteś sam”, a wideo zawiera charakterystyczne ruchy kamery i kolory sesji Bizarrap, a nawet czasami pokazuje Rauw Alejandro w hełmie, który odsłania jego śpiewającą twarz.

Równolegle ze swoją premierą, Bizarrap zaprezentował owoc swojego sojuszu z firmą Bershka, z grupy Inditex – z ponad tysiącem sklepów na ponad 70 rynkach – w celu wprowadzenia na rynek serii odzieży, w której kody estetyczne jej wszechświat są narzucone w kolekcji „bezpłciowej” – bez płci – sportowych sylwetek i utrzymane w czerni i bieli.

W serii odzieży nie można pominąć motywów graficznych nawiązujących do charakterystycznych kompozycji i otaczającego ją środowiska. Na strojach widnieje nazwa kompozytora BZRP, wykonane różnymi czcionkami i materiałami, a także ilustracje przedstawiające bohatera symulującego jego sylwetkę, charakterystyczną czapką i okularami.Szczególnie uderzający był sposób komunikowania tej współpracy za pośrednictwem sieci społecznościowych artysty. W filmie, który zgromadził ponad 11 milionów wyświetleń na Twitterze, można zobaczyć, jak klienci sklepu marki w centrum Madrytu spontanicznie reagują na zaskoczenie na widok swojego idola w specjalnej przymierzalni i tam jako pierwsi posłuchali nowej piosenki z Rauw Alejandro.

Urodzony jako Gonzalo Julián Conde, fenomen Bizarrapa po raz pierwszy ugruntował swoją pozycję wśród młodszej publiczności dzięki sukcesom jego współpracy z takimi artystami jak Villano Antillano, Tiago PZK czy przede wszystkim sesji numer 52 z hiszpańskim Quevedo, która obecnie przekracza 1,3 miliona wyświetleń na Spotify i była numerem 1 na świecie przez siedem tygodni.

Niektóre z tych prac sprawiły, że stał się najczęściej słuchanym argentyńskim artystą na świecie w 2020 roku, a w 2021 roku zgromadził cztery nominacje do Latin Grammy w kategorii „Producent roku” i „Najlepszy nowy artysta”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź