Premios Forqué 2022: poznaj prezenterów gali 28. edycji


Na początku sezonu nagród audiowizualnych przedstawiamy pierwsze szczegóły dotyczące


Właśnie rozpoczął się sezon nagród. Jeśli kilka dni temu zobaczyliśmy, że wręczane są nagrody Iris 2022 , już zaczęliśmy skupiać się na kolejnych. Następnym przystankiem będzie , nagrody, które przechodzą przez branżę audiowizualną na całym świecie, doceniając najlepsze z sezonu zarówno filmy wyświetlane w kinach, jak i filmy czy seriale na platformach.

Z tego powodu zaczęliśmy kompletować znane nam informacje o 28. edycji . Podpowiadamy, kiedy i gdzie odbędzie się gala oraz kto będzie jej prezenterem.: poznaj prezenterów gali

Zaledwie kilka dni temu w sieciach społecznościowych nagród, nagród stworzonych na cześć filmowca José María Forqué, udało się odkryć pierwsze szczegóły kolejnej edycji. Przede wszystkim ustalono termin spotkania, które odbędzie się w sobotę 17 grudnia. Tak samo jak w 2021 r., miasto Madryt po raz kolejny będzie gospodarzem 28. edycji Premios Forqué, ponownie w Palacio Municipal de Congresos de IFEMA.

Ceremonia, która gromadzi wielkie twarze branży audiowizualnej, odda hołd aktorce i reżyserce Verónice Forqué, która zmarła w grudniu 2021 roku . Ponadto znane są już nazwiska ów wyznaczonych jako prezenterzy gali 2022.. Są to Adrián Lastra (Velvet, Jaguar) i Esmeralda PimentelMontecristo )


Udostępnij

Zostaw odpowiedź