Vanesa Martín wzruszyła swoją interpretacją na Goya 2021, ku pamięci tych, których już nie ma


Piosenkarka i autorka tekstów z Malagi zachwyciła interpretacją „Una nube blanca”


Vanesa Martín jest jedną z naszych najlepszych artystek. Malagueña wystąpiła na scenie Teatru Soho w Maladze w noc wręczenia nagród Goya 2021, aby wykonać piosenkę Una nube blanca, a której muzykę wykonała Orkiestra Symfoniczna andaluzyjskiego miasta.

Piosenkarka zagrała w jednym z najbardziej emocjonujących momentów wieczoru, składając hołd wszystkim artystom i filmowcom, którzy opuścili nas w tym rokuPiosenkarka sprawiła, że ​​pojawiła się gęsia skórka przez jej szczególny głos i sposób artykulacji piosenki. Zaczęło się od dźwięku fortepianu, który była stopniowo uzupełniany przez skrzypce i inne instrumenty, aby muzyka była jednym z najbardziej emocjonujących momentów całej gali. In Memoriam, to przestrzeń, w której Akademia pamięta wszystkich artystów, reżyserów, montażystów, pisarzy, scenarzystów, aktorów, producentów i wszystkich tych, którzy są blisko związani ze światem kina.

Lucía Bosé, Kike San Francisco, José Luis Cuerda, Jose Antonio Lobato, Armando Manzanedo Juan Marsé i wiele innych nazwisk wspominano, bo dzięki swojej sztuce spełniły marzenia tak wielu ludzi.

Dzięki bardzo starannej inscenizacji, za Vanesą Martín, można było zobaczyć rodzaj ożywionego lasu, którego korzenie i pnie zdawały się tańczyć i poruszać się w delikatnym rytmie piosenki. „Nasza pamięć i przywiązanie do wszystkich rodzin, które straciły własną z dowolnego zakątka świata” – powiedziała artystka z Malagi na zakończenie swojego występu.

Inne występy wieczoru

Nathy Peluso wyszła na scenę Goya, aby wykonać La Violetera , popularną piosenkę Sary Montiel z filmu o tym samym tytule. Nadała nowe życie temu klasykowi z 1958 r. Udało jej się zachować tradycyjnego ducha piosenki, ale w nowym, bardziej nowoczesnym wydaniu.

Aitanie udało się zabłysnąć własnym światłem, interpretując Happy Days are here again, piosenkę spopularyzowaną przez Barbrę Streisand, która w dzisiejszych czasach niepewności nabiera większego znaczenia niż kiedykolwiek. Ze swojej strony Diana Navarro uhonorowała Carlosa Berlangę poprzez Coplilla de las divisas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *