„Elite” sezon 7: co wiadomo o nowym sezonie serii Netflix


W obsadzie 7. sezonu „” zobaczymy sześć nowych twarzy


 opowiada o życiu uczniów najbardziej ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii, Las Encinas. Morderstwa, kłamstwa i zdrady czają się na korytarzach na przełomie każdego semestru.  6 hiszpańskiego serialu dramatycznego dla nastolatków miał swoją premierę w serwisie 18 listopada, ale oczywiście fani już zastanawiają się, co wydarzy się w sezonie 7.

W październiku 2022 roku potwierdził, że Elite powróci na 7 z nowymi gwiazdami wchodzącymi do fotobudki, w tym Alejandro Albarracín, Nadia Al Saidi, Maribel Verdú, Mirela Balic, Fernando Lindez, Iván Mendes, Gleb Abrosimov i Omar Ayuso. Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegóły tego, co wiemy o Elite Sezon 7.Sezon 7 „Elite”: data premiery

Biorąc pod uwagę, że szósty sezon miał swoją premierę 18 listopada, prawdopodobne jest, że siódmego jeszcze długo nie zobaczymy. Od premiery serialu w roku kolejne sezony miały premierę od pół roku do roku później. Tak więc najprawdopodobniej sezon 7 zobaczymy w połowie lub końcu 2023 roku.

„Elite” sezon 7: nowe postacie

Cóż, wiemy, że w nadchodzącym sezonie na pewno zobaczymy sześć nowych twarzy. W zapowiedzi siódmego sezonu, 26 października 2022 r., Netflix przedstawił swoich nowych bohaterów: Alejandro Albarracín, Maribel Verdú, Iván Mendes, Mirela Balic, Fernando Lindez i Gleb Abrosimov.

Ale mamy też kilka znajomych twarzy, które ponownie dołączają do serialu. Ogłoszenie potwierdza, że ​​Omar Ayuso ponownie wcieli się w rolę Omara Shanaa w nowym sezonie. Omar pojawił się w sezonach 1-5 serialu dramatycznego, ale nie w sezonie nr 6. Nadia Al Saidi powróci jako Sonia, którą poznajemy w sezonie 6.„Elita” sezon 7:

Elite nie są obce zmiany w obsadzie. Od czasu debiutu serialu w roku ulubieńcy fanów, tacy jak Danna Paola (Lu) i Itzan Escamilla (Samuel), pożegnali się z Las Encinas. W rzeczywistości sezon 6 Elite jest pierwszym, w którym nie ma żadnego z oryginalnych członków obsady serialu. Niezależnie od tego, czy twoi bohaterowie zginęli, czy ukończyli szkołę, ich elitarne podróże dobiegły końca.

Sprawdź także  Rosalía ogłasza „KLK”, nową piosenkę z ARCA

Biorąc pod uwagę finał sezonu 6 Elite, wydaje się, że to koniec drogi dla trzech rodzeńśtwa Blanco Commerford. Więc możliwe, że nie pojawią się w kolejnym sezonie (nie potwierdzono)

Sezon kończy się, gdy Mencía, Patrick i Ari oddalają się od ojca. Biorąc pod uwagę, że wszyscy trzej opuścili Las Encinas, wydaje się mało prawdopodobne, aby Carla Díaz, Martina Cariddi lub Manu Ríos powrócili w 7. sezonie Elite . Żaden z nich nie ogłosił jeszcze swojego odejścia, ale o wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

Z drugiej strony Hugo (Guillermo Campra), Javier (Ignacio Carrascal) i Álex (Marc Bonnin) zostali już aresztowani za napaść na tle seksualnym, więc wątpimy, czy ktokolwiek z nich wróci.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź