Pol Granch, aktor z „Elite”, przedstawia „Solo x ti”


nie tylko odniósł sukces w serialu „Elite”, ale teraz po raz kolejny wstrząsa sceną muzyczną swoim nowym singlem 


i jedzie do Miami w swojej nowej piosence „”. Nowa premiera ma wszystkie składniki, aby stać się jednym z utworów sezonu. To kolejny krok w kierunku tej karuzeli emocji z jego drugiej płyty, która pojawi się tej jesieni.

Samochód i samolot są tak samo bohaterami teledysku, jak i codziennego życia samego Miami, przez którego najbardziej charakterystyczne miejsca przechadza się Pol w roli zatroskanego młodzieńca. Jego kabriolet zabiera go z South Beach do Brickell lub Little Havana, również w emocjonującą podróż. Samolot i samochód reprezentują i uosabiają znaczenie tematu, skomponowanego i nagranego w Miami w produkcji Andy'ego Claya oraz Luisa Salazara.

To piosenka pełna tych trywialnych, ale intensywnych dramatów, do których jesteśmy przyzwyczajeni, jedna z najważniejszych w jego karierze. „Każda nuta i każde słowo, które w nią wlałem, jest wynikiem doświadczeń z roku, który jest dla mnie tak wyjątkowy jak przeszłość” – precyzuje. Teledysk do „” wyreżyserował Mario Arenas. Nagranie go w tak emblematycznych miejscach było „tchnieniem świeżego powietrza” pośród wszechogarniającego upału, który panował nad zdjęciami.

„Dzięki świetnemu zespołowi, jaki mieliśmy, wszyscy wyszli w najlepszy możliwy sposób” – wspomina. Artysta będzie promował piosenkę podczas letniej trasy hiszpańskiej stacji radiowej Las 40 Principales. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź