IOSI, skruszony szpieg, seria o agencie, której nie możesz przegapić w Amazon Prime Video


Ta argentyńska zawiera wszystkie elementy ów akcji i szpiegów, skondensowane w 8 doskonałych odcinkach


Jedną z najbardziej ambitnych południowoamerykańskich produkcji giganta  jest , który opowiada historię szpiega przenikniętego do żydowskiej społeczności Argentyny. jest dostępny na w oryginale i po angielsku, brak wersji polskiej. 

W obsadzie mamy znane postacie takie jak , ,  i  Ponadto został oparty na dziennikarskiej książce śledczej, napisanej przez Miriam Lewin i Horacio Lutzky


WCIĄGAJĄCA HISTORIA SZPIEGOWSKA 

I trzeba powiedzieć, że wszystkie te elementy stojące za tą produkcją były tego warte. Ponieważ Yosi, the Regretful Spy, to  składająca się z 8 całkowicie wciągających rozdziałów, które wchodzą w historię równie intrygującą, co odrażającą (poziom antysemityzmu argentyńskiej policji jest ogromny). 

Poza tym był oparty na prawdziwym śledztwie, gdyż dodatkowo infiltrator brał udział w wycieku informacji z miejsc, w których miały miejsce dwa z najpoważniejszych ataków w historii tego południowoamerykańskiego kraju (atak na AMIA i izraelską ambasadę) sprawiają, że widz nie może przestać oglądać serii nawet na sekundę. 


I GUSTAVO BASSANI

José Pérez jest oficerem wywiadu argentyńskiej policji federalnej, który od 15 lat infiltruje społeczność żydowską. Tam jego praca doprowadziła go do zajęcia ważnych stanowisk w organizacji i ujawnił nazwiska, plany i listy o bardzo utrudnionym dostępie. 

Oprócz tego, że jest smutnym odzwierciedleniem dyskryminacji i podejrzeń w tamtym czasie, w kraju, który był demokracją tylko przez kilka lat, IOSI jest także zabawnym i dobrze przemyślanym programem. Być może dla niektórych jest to kwestia negatywna, gdyż w pewnych momentach traci publicystyczną obiektywność w pogoni za atrakcyjniejszą dla widzów sytuacją dramatyczną. 

Daniel Burman , twórca i współreżyser z Sebastiánem Borenszteinem, zadeklarował, że jego intencją zawsze było nakręcenie filmu szpiegowskiego z logicznymi wpływami kina głównego, ale nadanie mu także argentyńskiego śladu i uważa, że ​​historia ma wszystko, co niezbędne, aby to osiągnąć. 

Sprawdź także  Drugi sezon `Luis Miguel, La serie' ma już datę premiery?

Wreszcie, ma również punkt zwrotny, który zaskoczy niejednego, ale też nie czyni go przewidywalnym w żadnym momencie. IOSI, el espía arrepentido, jest dostępny na .


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź