Prime Video ogłasza bardzo dobre wieści dla fanów 'Iosi, el espía arrepentido’


W Argentynie kręcony jest drugi szpiegowskiego thrillera inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami, a platforma uczciła tę wiadomość publikacją pierwszego zdjęcia z planu. Nowa odsłona dotyczy ataku na budynek AMIA, najbardziej śmiercionośnego ataku terrorystycznego w historii


 potwierdziło rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu „Iosi, el espía arrepentido , thrillera szpiegowskiego, który wylądował na platformie z ogromnym sukcesem.

Oryginalna produkcja argentyńska obejmuje obsadę światowej sławy ów, takich jak , , , Mercedes Morán, , , , , , , , , , Roly Serrano i César Troncoso.


PIERWSZE ZDJĘCIE Z KRĘCENIA DRUGIEGO SEZONU „Iosi, el espía arrepentido”

Długo oczekiwany drugi zostanie osadzony w 1994 roku i będzie dotyczył ataku na budynek AMIAnajkrwawszego zamachu terrorystycznego w historii Argentyny, w którym setki osób zginęło i zostało rannych.

Nowa odsłona serii pokazuje Iosiego w ucieczce i zdeterminowanego do publicznego przemawiania z pomocą znanego dziennikarza, dopóki izraelski wywiad nie poprosi go o zbadanie najlepiej strzeżonej tajemnicy argentyńskich handlarzy bronią: pocisku Condor.


W NOWEJ ODSŁONIE SERIALU IOSI UCIEKA I JEST ZDETERMINOWANY, BY MÓWIĆ PUBLICZNIE

„Ten nowy sezon to nie tylko dążenia Iosi do odkupienia, ale także wgląd w najciemniejsze terytoria tajnych służb i sił bezpieczeństwa, tajne pomieszczenia władzy oraz jego własne sprzeczności i dylematy. Jestem bardzo podekscytowany i poruszony tym, jak jest odbierany przez publiczność. Dzięki temu projektowi nauczyłem się w sposób odpowiedni dla mojego życia, że ​​możemy przywracać pamięć poprzez fikcję i wypełniać nasz obowiązek zadawania niewygodnych pytań, gdy opowiadamy własną historię” – powiedział showrunner serialu, Daniel Burman.


DŁUGO OCZEKIWANY DRUGI SEZON ZOSTANIE OSADZONY W 1994 ROKU I BĘDZIE DOTYCZYŁ ATAKU NA BUDYNEK AMIA

Pierwszy sezon „Iosi, El Espía Arrepentido” otworzył ostatnią edycję Berlinale Series, gdzie został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i międzynarodową prasę; odbiór, który powtórzył się z subskrybentami  z ponad 240 krajów i terytoriów, co uplasowało produkcję wśród najczęściej oglądanych treści na platformie.

Udostępnij
Sprawdź także  Drugi sezon `Luis Miguel, La serie' ma już datę premiery?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź