„Iosi, el espía arrepentido”, nowy projekt Amazon Prime Video: kiedy zostanie wydany


W serialu wystąpią , i .


, i prowadzą obsadę serialu „, ”, thrillera szpiegowskiego stworzonego przez Daniela Burmana w reżyserii jego i Sebastiána Borensztiena, a który będzie miał premierę w   . W tej chwili nie ma daty premiery. 

Koprodukowany przez Oficina Burman (The Mediapro Studio) i Amazon , „…” to ośmioodcinkowy miniserial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami i oparty na książce o tej samej nazwie autorstwa Horacio Lutzky i Miriam Lewin.

„Fabuła opowie historię „młodego agenta wywiadu z misją odkupienia, poprzez śmiałe sprawców dwóch najbardziej śmiertelnych ataków terrorystycznych w historii Ameryki Łacińskiej”, wyjaśniono na platformie w komunikacie prasowym. 

Dopełnieniem obsady są: Carla Quevedo, Minerva Casero, Marco Antonio Caponi, Daniel Kuzniecka, Matías Mayer, Juan Leyrado, Damián Dreizik, Carlos Belloso, Roly Serrano i César Troncoso.

Reżyser „Esperando al mesías / Czekając na mesjasza” i „El abrazo partido” jest twórcą oraz „showrunnerem” serialu, a pracą za kamerą dzieli się z Sebastiánem Borenszteinem.

Obaj przewodzą zespołowi scenarzystów, w skład którego wchodzą również Andrés Gelós, Natacha Caravia i Sergio Dubcovsky.

Niedługo poznamy datę premiery tej produkcji, która jest następstwem innych ważnych treści produkowanych w regionie, takich jak „El Presidente”, stworzonym przez Armando Bó, czy „La jauría / Sfora” Lucíi Puenzo.

Udostępnij
Sprawdź także  Ruszyły zdjęcia do "¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?" sezon 3

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź