dulce maria fot. Instagram

Dulce María wyklucza nowy koncert RBD: „Nie kupuj biletów, bo one nie istnieją”


Dulce María potwierdziła, że jak na razie ​​nie będzie spotkania i wyjaśniła powody tej niefortunnej decyzji


Marzeniem wielu fanów jest, aby szóstka członków zespołu ponownie spotkała się na tej samej scenie, ale wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie. 

Chociaż od tygodni pojawiały się spekulacje na temat możliwego ponownego połączenia między nimi, Dulce María zaprzeczyła temu.

„Niestety w tym roku tego nie zrobimy. Nie wiem, czy kiedyś się uda, mam nadzieję. Ale w tym roku to się nie uda. Chcieliśmy, próbowaliśmy, ale z różnych powodów nie było to możliwe. I oczywiście nie kupuj biletów, bo one nie istnieją i to oszustwo, nie ma nic oficjalnego więc w to nie wierz. To kompletne oszustwo” – powiedziała. 

Należy przypomnieć, że w przeciwieństwie do niej i Poncho Herrery, jej koledzy spotkali się, aby śpiewać piosenki

W grudniu 2020 roku , Christopher Uckerman, Christian Chávez i Anahí wystąpili w wirtualnym koncercie „Ser o parecer” . W tym czasie artystom udało się zebrać ponad 11 milionów dolarów i połączyć ludzi z całego świata. 

Kilka miesięcy przed wydarzeniem Meksykanka ujawniła, że ​​postanowiła nie pojawiać się na koncercie, aby skupić się na ciąży w środku pandemii. Projekt muzyczny

Obecnie Dulce María koncentruje się na swojej karierze muzycznej i pracy nad wszystkim, co nowe.

Niedawno świętowała na swoim koncie na Instagramie, że znalazła się w pierwszej dziesiątce meksykańskich kobiet z największą liczbą słuchaczy na świecie za pośrednictwem Spotify.

„To dla mnie zaszczyt znaleźć się wśród 10 meksykańskich kobiet z największą liczbą słuchaczy na świecie na Spotify i zaszczytem podzielić się tą listą z kobietami, które podziwiam. Dziękuję za słuchanie mnie i umożliwienie mi bycia częścią twoich dni, bez względu na to, jak daleko jesteśmy od siebie” – napisała.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź