RBD bije rekord w wirtualnej kasie w 48 godzin Ile kosztują bilety i jak je kupić?


Spotkanie RBD wywołało euforię wśród fanów i pobili rekord sprzedaży biletów na pierwszy wirtualny koncert zespołu


Spotkanie RBD stało się prawdziwym fenomenem. Pierwszy koncert zespołu po dwunastu latach nieobecności to oczywiście wielki boom. Fani na całym świecie zareagowali w masowy sposób na zakup biletów.

W ciągu zaledwie dwóch dni sprzedaży grupa sprzedała ponad 100 000 biletów – skomentowała dziennikarka Ana María Alvarado. Zebrali w ten sposób sumę sześciu milionów pesos, i to nawet bez udziału dwóch jej członków: Dulce Maríi i Alfonso „Poncho” Herrery.

Maite Perroni, Anahí, Christian Chávez i Christopher Von Uckerman spotkają się ponownie na tej samej scenie 26 grudnia , na historycznym koncercie „Ser o parente”, nazwy zaczerpniętej od jednej z piosenek zespołu.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 2 października, tylko dla fanów Spotify w cenie 20 USD, następnie 4 października, w Światowy Dzień RBD cena wzrosła do 25 USD, tylko dla zarejestrowanych obserwujących na oficjalnej stronie zespołu.

Teraz, w ostatniej fazie sprzedaży, cena biletów wzrosła do 35 dolarów. Okazało się, że grupa szacuje sprzedaż około 300 tys. biletów, czyli około 30 razy więcej niż National Auditorium w Mexico City.

Ostatnim koncertem w ofercie RBD był „Tour del Adiós”, który odbył się 21 grudnia 2008 roku w Madrycie.  Bilety są w sprzedaży tutaj 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *