RBD może odbyć światową trasę koncertową, czy Dulce María i Poncho Herrera tam będą? Odpowiada Christopher Uckermann


Po sukcesie wirtualnego show RBD Christopher Uckermann nie wyklucza wyjazdu z grupą w światową trasę koncertową


Christopher Uckermann ogłosił, że wirtualny występ RBD zakończył się sukcesem, więc nie wyklucza wyruszenia w światową trasę koncertową z innymi członkami grupy. 

Po tym, jak transmitowany przez streaming koncert 26 grudnia ubiegłego roku stał się najlepiej sprzedającym się latynoskim wydarzeniem 2020 roku, teraz wokalista wyznał, że chce wrócić na scenę. 

„Cóż mogłoby tak być, że koncerty zostałyby reaktywowane i może porozmawiamy z innymi kolegami, będę mógł zrobić koncerty w każdym kraju, jakieś 3 lub 4 koncerty w Brazylii, Hiszpanii, nie wiem”

Guillermo Rosasem ujawnił zaś możliwość światowej trasy koncertowej w 2022 roku z udziałem Alfonso Herrery, znanego jako Poncho i Dulce Maria. „Gdyby był rok 2022, Dulce mogłaby być z nami i Poncho, jeśli nie chce śpiewać, może dołączyć do nas” – powiedział producent. Christopher Uckermann podkreślił, że zamierza dać koncerty w co najmniej czterech brazylijskich miastach…. –

W wywiadzie dla programu Hoy, aktor/muzyk, który dał życie Diego Bustamante w telenoweli Rebelde, wyraził chęć ponownego spotkania się ze swoimi fanami, gdy pandemia dobiegnie końca, a wydarzenia społeczne będą mogły zostać wznowione . „Jak miło by nie było!… Móc naprawdę być ze wszystkimi fanami teraz, kiedy to się reaktywuje […] Ten koncert dał nam dużo życia, dał fanom nadzieję, przyniósł wielu spokoju”.

Na koniec artysta powiedział, że fani, którzy nie mogli wejść na wirtualną imprezę po koncercie, zostaną nagrodzeni.

„Oczywiście nie jest to niczyja wina, są to rzeczy, które czasami zawodzą w technologii”.


Uzupełniając długo oczekiwaną trasę koncertową, plany RBD obejmują nowy singiel, album na żywo i udostępnianie na żywo „Ser O Parecer” na oficjalnych platformach streamingowych, z nowymi materiałami i ulepszeniami w montażu. Guillermo Rosas potwierdził również, że wirtualny program będzie transmitowany 14 lutego, a nawet zachęcił fanów, aby nie brali udziału w nielegalnych transmisjach….

Udostępnij
Sprawdź także  Latin Grammy 2020: Oto wszyscy zwycięzcy

Zostaw odpowiedź