La Suerte de Loli: Ciesz się niesamowitą zapowiedzią serii Telemundo. Spodoba ci się!


Na kilka dni przed wielką premierą komedii romantycznej, która skradnie serca, sieć podzieliła się nowym zwiastunem


Loli Aguilar jest niezależną, utalentowaną i piękną kobietą, która nie wyobraża sobie, jak zmieni się jej życie po śmierci najlepszej przyjaciółki, która zostawia jej wszystko, w tym dwoje dzieci, więc „La Suerte de Loli” przybierze totalny obrót .

Nowa komedia romantyczna Telemundo z meksykańską aktorką Silvią Navarro w roli głównej będzie miała swoją premierę we wtorek 26 stycznia i już wywiera wpływ na fanów, którzy chcą zobaczyć więcej, szczególnie ze względu na doskonałą obsadę, która jest częścią historii.W tej nowej zapowiedzi miłośnicy komedii będą mogli zobaczyć, jak Loli mierzy się z wielkim przeżyciem związanym z odłożeniem na bok wolności na bycie matką dla dzieci swojego najlepszego przyjaciela, w tym próbą pozostania najlepszą w swojej pracy i zakochania, jeśli jej się uda.

Talent i piękno połączą się w wspaniałej produkcji, w której wystąpią między innymi Osvaldo Benavides, Gaby Espino, Joaquín Ferreira, Mariana Seoane i Rodrigo Vidal.Swój specjalny udział będą mieli Jacky Bracamontes, Carlos Ponce, Jeimy Osorio i Jesús Moré.

Należy zauważyć, że pierwszy odcinek będzie dostępny na żywo na wszystkich platformach, w tym w aplikacji  TelemundoFacebooku i YouTube

Udostępnij
Sprawdź także  "Teraz są razem." Wierny sojusznik Edith González w 'Doña Bárbara' zmarł.

Zostaw odpowiedź