Danna García i Mario Cimarro o „Pasión de gavilanes”: zabawne wyznania w sesji pytań


 ”, , która urzekła całe pokolenie prawie 20 lat temu, powraca 14 lutego na . Druga część, podobnie jak poprzednia, obiecuje więcej romansów, suspensu, zdrad, intryg i nie tylko


Chociaż drugi zaprezentuje nowe twarze, bez wątpienia najbardziej oczekuje się powrotu szóstki oryginalnych bohaterów, którzy swoimi historiami miłosnymi urzekły wszystkich widzów.

Biorąc pod uwagę oczekiwania wywołane powrotem udanej telenoweli, aktorzy Danna García i wstrzymali nagrania, aby odpowiedzieć na kilka pytań związanych z tą produkcją. Aktorzy w zabawny sposób odpowiedzieli na kilka pytań.

WYZNANIA DANNY GARCÍI I O „PASIÓN DE GAVILANES”

Aktorzy rozmawiali z People en espanol i odpowiadali na szereg pytań związanych z ich pracą we wspomnianej produkcji. Ich odpowiedzi wywołały u fanów uśmiech. 

Kto najprawdopodobniej spóźni się na sesję nagraniową?

  • Danna García jako pierwsza odpowiedziała: „Mario nigdy się na nic nie spóźnia, więc musiałabym być bardziej ja. Jest niezwykle responsywny.” . Biorąc to pod uwagę, Cimarro zauważył: „Tu nikt się nie spóźnia”.

Kto najchętniej imprezuje po całym dniu zdjęć?

  • Gdy tylko odpowiedziała: „Nie” , jej partner szepcze do ucha coś, co ją rozśmiesza i mówi, że oskarża innych, ale wyjaśnia, że ​​nigdy nie zdradzi. Kubańczyk mówi, że nie ujawni imion w „to sprawa honoru” .

Kto najprawdopodobniej zapomni swoich kwestii w scenie?

  • Kolumbijka zwróciła uwagę, że bardzo rzadko ktoś z jej kolegów zapominał dialogów w scenie; jednak Cimarro znowu coś do niej szepcze. Komentuje, że znowu kogoś oskarża, ale on mówi, że to żart.

Kto najprawdopodobniej nosi kostium swojej postaci w prawdziwym życiu?

  • Obaj jednocześnie wskazują, że żadne z nich nie nosiłoby kostiumów swojej postaci w prawdziwym życiu i proszą o przejście do następnego pytania.

Kto najprawdopodobniej zareaguje w prawdziwym życiu tak, jak zareagowałaby jego fikcyjna postać?

  • Po raz kolejny obaj podkreślają, że żadne z nich nie reaguje tak, jak ich postać w „”.
Sprawdź także  Penelope Cruz, najlepsza aktorka na Los Angeles Critics Awards

Kto najchętniej zaśpiewa w domu piosenkę z telenoweli?

  • Po usłyszeniu pytania Mario Cimarro zaczyna nucić frazę z „Fiera Inquieas”, popularnej piosenki z telenoweli. Na co Danna García, wskazując na niego, mówi: „Wiesz kto, nie ja” .

Kto najprawdopodobniej wybuchnie śmiechem na planie?

  • Cimarro odpowiada, że ​​wszyscy aktorzy w pewnym momencie wybuchają śmiechem, chociaż nie jest to powszechne. Coś, co potwierdza jego partnerka mówiąc, że rzadko się zdarza.

Kto najprawdopodobniej zobaczy pierwszy ”?

  • Odpowiedź obu zaskoczyła fanów, ponieważ żadne z nich nie widziało telenoweli wydanej w 2003 roku. „Ja, prawdę mówiąc, nie widziałem jej, ale i tak przeżyliśmy te 18 lat. Fani ciągle to pamiętają ”- mówi Maro Cimarro, przesyłając buziaka. Ze swojej strony Danna García wspomina: „Udało mi się coś zobaczyć w powtórce, ale zajęło mi to dużo czasu, nie wiem, ile lat minęło zanim coś zobaczyłam, ale przeżyliśmy to intensywnie” .

Mario Cimarro i Danna García dali życie Juanowi Reyes i Normie Elizondo w „Pasión de gavilanes”. (Zdjęcie: )

Minęło prawie 20 lat, odkąd bracia Reyes i siostry Elizondo postanowili odłożyć na bok urazy i różnice, by w pełni żyć swoimi historiami miłosnymi, tworząc potężną dynastię. Jednak to, co wydawało się idealne, ni emoże być takie do końca.

” zaczyna się od niespodziewanego morderstwa, które miało dotyczyć jednego z dzieci Juana Reyesa i Normy Elizondo. To nie wszystko, gdyż spokój miasta San Marcos zostanie również zachwiane wraz z przybyciem Samuela Caballero, potężnego i okrutnego człowieka, który stara się odzyskać swoją córkę i żonę Rosario Montes.

Ta i inne sytuacje wystawią na próbę miłość i lojalność Reyes Elizondo.

KIEDY „PASIÓN DE GAVILANES”?

Premiera drugiego sezonu „Pasión de gavilanes” w poniedziałek 14 lutego na Telemundo.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź