pasio-n-de-gavilanes- fot. Caracol Telemundo

‘Pasión de Gavilanes’. Planują nowy sezon z oryginalną obsadą?


Oryginalna o braciach Reyes miała swoją premierę w 2003 roku


W pełni gorączki remaków i restartów, tj. Física o químicaEl Internado, teraz przyszła chyba kolej na Gorzką zemstę, pierwotnie koprodukcję RTI Producciones, Caracol Televisión i Telemundo.

, wydana w 2003 roku, może mieć nowy sezon z oryginalną obsadą, według Formula TV. To medium podkreśla, że ówczesna obsada otrzymała formalną propozycję kontynuacji historii braci Reyes.

Mario Cimarro, „El Gato”, Michel Brown, Danna García, Paola Rey i Natasha Klauss byli odpowiedzialni za stworzenie głównej obsady, którą my w Polsce mogliśmy zobaczyć na TVN czy TVN 7 z dość dużym sukcesem.

W tej chwili nie wiadomo, czy wszyscy aktorzy zgodzą się na odtworzenie postaci, które dali życie prawie dwie dekady temu. Należy pamiętać, że Pasión de Gavilanes również miał kilka adaptacji. W Hiszpanii Antena 3 wyprodukowała Gavilanes w oparciu o oryginalną historię, a w Stanach Zjednoczonych wyemitowano Tierra de Reyes.

Należy zauważyć, że hipotetyczny nowy sezon od miesięcy był na ustach wielu, w tym ów. „ Na razie nie mam planów, ale bardzo bym chciała, to wydaje się najlepsze. To bardzo piękna historia, która naznaczyła nas wszystkich i oczywiście bardzo bym chciała ponownie zagrać w tej produkcji ”, zapewniła kilka miesięcy temu. „Myślę, że gdybyśmy dzisiaj spotkali się i zrobili 2, nie wiem o tych magicznych rzeczach w życiu, byłoby to piękne, ale trudne” – powiedziała .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź