‘Pasión de Gavilanes’. Planują nowy sezon z oryginalną obsadą?


Oryginalna seria o braciach Reyes miała swoją premierę w 2003 roku


W pełni gorączki remaków i restartów, tj. Física o químicaEl Internado, teraz przyszła chyba kolej na Gorzką zemstę, pierwotnie koprodukcję RTI Producciones, Caracol Televisión i Telemundo.

Telenowela, wydana w 2003 roku, może mieć nowy sezon z oryginalną obsadą, według Formula TV. To medium podkreśla, że ówczesna obsada otrzymała formalną propozycję kontynuacji historii braci Reyes.

Mario Cimarro, Juan Alfonso Baptista „El Gato”, Michel Brown, Danna García, Paola Rey i Natasha Klauss byli odpowiedzialni za stworzenie głównej obsady, którą my w Polsce mogliśmy zobaczyć na TVN czy TVN 7 z dość dużym sukcesem.

W tej chwili nie wiadomo, czy wszyscy aktorzy zgodzą się na odtworzenie postaci, które dali życie prawie dwie dekady temu. Należy pamiętać, że Pasión de Gavilanes również miał kilka adaptacji. W Hiszpanii Antena 3 wyprodukowała Gavilanes w oparciu o oryginalną historię, a w Stanach Zjednoczonych wyemitowano Tierra de Reyes.

Należy zauważyć, że hipotetyczny nowy sezon Pasión de Gavilanes od miesięcy był na ustach wielu, w tym aktorów. „ Na razie nie mam planów, ale bardzo bym chciała, to wydaje się najlepsze. To bardzo piękna historia, która naznaczyła nas wszystkich i oczywiście bardzo bym chciała ponownie zagrać w tej produkcji ”, zapewniła Paola Rey kilka miesięcy temu. „Myślę, że gdybyśmy dzisiaj spotkali się i zrobili Pasión de gavilanes 2, nie wiem o tych magicznych rzeczach w życiu, byłoby to piękne, ale trudne” – powiedziała Natasha Klauss.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *