Todo va a estar bien / Będzie dobrze: 3 powody, dla których nie można przegapić serii Diego Luna


/ to nowa , w której występuje . Dlaczego miałbyś ją oglądać? Odpowiedź poniżej


  ponownie postawił na meksykański serial po wielkich sukcesach, takich jak ¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?, La casa de las flores / Dom kwiatów. Tym razem jego nowym klejnotem jest  /

Jest to nowa produkcja platformy streamingowej, której reżyserem jest . Aktor, który nie tylko odniósł sukces w swoim rodzinnym kraju, ale jest jedną z najbardziej znanych twarzy w Hollywood. 

W tej chwili serial składa się tylko z jednego sezonu. Ma łącznie osiem odcinków, które trwają od 25 do 34 minut. W serii występują również Lucía Uribe i Flavio Medina. 

Jest to produkcja, która posiada wszystkie niezbędne dodatki, by stać się odnoszącym sukcesy serialem w ramach Netflixa. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, poniżej podamy powody, dla których powinieneś się rozweselić.

Z tych powodów musisz zobaczyć Todo va a estar bien / Będzie dobrze

Akcja mieści się w Meksyku. Spotkamy tam Julię i Ruy'a, dwie osoby, które mieszkają pod jednym dachem, ale nie uważają się już za parę. Próbują żyć razem tylko dla dobra swojej córki Andrei. Dzięki tym dwóm postaciom serial będzie odpowiedzialny za ustalanie ważnych tematów do dyskusji wśród publiczności. W ten sposób pokaże nam rzeczywistość, która nas otacza i którą trzeba zobaczyć.

Głównym powodem oglądania serialu Netflix  jest to, że rodzi pytanie o istotę małżeństwa. Tak więc meksykańska w reżyserii Diego Luny sprawi, że widz będzie się zastanawiał: Czy aby być szczęśliwym, trzeba brać ślub?W ten sposób Todo va a estar bien / Będzie dobrze będzie starać się pokazać widzom, że małżeństwo nie jest jedyną receptą na szczęście. Według bohaterów serialu Netflixa istnieje wiele form miłości, a jedną z nich jest miłość własna.

Kolejnym powodem, dla którego warto obejrzeć serial, jest to, że zajmuje się tak ważną kwestią, jak zdrowie psychiczne. Seria zagłębi się w ten temat w delikatny i pełen szacunku sposób.

Z biegiem czasu kilka seriali i filmów zaczęło skupiać się na zdrowiu psychicznym. Jest to temat, o którym nie mówi się zbyt wiele w branży, ale który ma bardzo duże znaczenie w społeczeństwie.

Z drugiej strony  Todo va a estar bien / Będzie dobrze przeanalizuje status „aktualnego samca”. Zadanie, które zajmowało Diego Lunę jako reżysera i Flavio Medinę, który postawił się w sytuacji Ruya, dość złożonej postaci, która nie jest świadoma przemocy, którą wywiera.

Dzięki tej postaci Flavio Medina zdołał zrozumieć wielką odpowiedzialność, jaką obecnie ponoszą mężczyźni. Według niego mężczyźni muszą przemyśleć i zweryfikować swoje nastawienie. Niewątpliwie jest to kolejny powód, dla którego powinieneś zobaczyć  Todo va a estar bien / Będzie dobrze  

Udostępnij

Zostaw odpowiedź