Luis Miguel, la serie: trzeci sezon będzie pełen skandali i romansów


Serial Luisa Miguela przygotowuje się do startu trzeciego sezonu, pełnego skandali. Co wiadomo do tej pory?


Od czasu swojego pierwszego sezonu, Luis Miguel, la serie, stał się jedną z najbardziej udanych serii Netflix’a. Opierając się na życiu Słońca Meksyku, niektóre anegdoty były prawdziwe, a inne miały trochę fikcji.

W ten sposób Diego Boneta postawił się w sytuacji Luisa Miguela i osiągnął niesamowitą pracę, która była chwalona oraz oklaskiwana przez wszystkie nadawane sezony. Teraz seria Netflix szykuje się do swojej trzeciej odsłony .

Ten trzeci sezon będzie ostatnim i będzie odpowiedzialny za szokujące zakończenie historii. Dlatego oczekiwania fanów są coraz wyższe. Choć jego premiera jest oczekiwana, już pojawiło się kilka nowych kontrowersji.

Nowy skandal trzeciego sezonu Luisa Miguela na Netflix

Niedawno wspominaliśmy, że Cristian Castro postanowił przerwać milczenie i zdradził, co sądzi o przedstawieniu jego postaci w serialu Luisa Miguela. Przypomnijmy, że piosenkarz pojawił się w drugim sezonie. Cristian Castro nie był fanem tego, co wydarzyło się w serialu, ponieważ uważa, że była to bardzo głupia gra i reprezentacja. Dla niego Luis Miguel przedstawił ich rywalizację w wyolbrzymiony sposób.

W sarkastyczny sposób wokalista zapewnił, że jest szczęśliwy i wdzięczny, że Luis Miguel zadedykował mu cały odcinek swojego serialu Netflix. Wreszcie skorzystał z okazji, by wyjaśnić, że podziw jest wzajemny.

Zgodnie z oczekiwaniami trzeci sezon serialu Netflix czeka kolejne skandale. Zespół i produkcja stojąca za tym projektem musiały już zmierzyć się z gniewem Michelle Salas i innych celebrytów.

Teraz ostatni sezon serialu Luisa Miguela będzie musiał zmierzyć się z kontrowersją związaną z Mariah Carey. Potwierdzono, że ostatnie epizody dotyczyły skandalicznego romansu, jakim żyło ta dwójka artystów. Jade Ewen będzie odpowiedzialna za danie życia Mariah Carey. Będzie to okazja dla Luisa Miguela, by udowodnić swoją prawdę i odpowiedzieć piosenkarce, która przed laty wydała książkę opowiadającą intymne tajemnice swojego romansu.

28 października wyjdą na jaw nowe skandale, a Luis Miguel będzie musiał dodać nowe nazwiska do swojej listy kontrowersji. Do tej pory serial Netflix był krytykowany m.in. przez Cristiana Castro, Michelle Salas, Aracely Arámbula, José Pereza. 

Udostępnij
Sprawdź także  '¿Quién mató a Sara?' - nowa seria Netflix i zwiastun

Zostaw odpowiedź