Kiedy premiera „Todo Va a Estar Bien” Diego Luny?


Serial „Todo Va a Estar Bien”, stworzony i wyreżyserowany przez meksykańskiego Diego Lunę, niedługo trafi na Netflix. Dowiedz się, o co chodzi i jaka jest data premiery


Platforma Netflix i Diego Luna przygotowują się do premiery nowego serialu „Todo Va a Estar Bien” , który został stworzony i wyreżyserowany przez samego Meksykanina. Będzie starał się zabłysnąć na jednej z najważniejszych platform streamingowych.

Ta historia będzie mieszanką dramatu i komedii, która będzie miała na celu zakwestionowanie pomysłów na to, jak zmieniają się relacje międzyludzkie i rodzinne. Przedstawi ewolucję niektórych tematów, które do niedawna były niezmienne w społeczeństwie, takich jak romantyczna miłość, role płciowe, związki monogamiczne, rodzina i małżeństwo.

Diego Luna wraca do reżyserii po pięciu latach, a historia „Todo Va a Estar Bien” rozgrywa się w Mexico City, w której występują Flavio Medina (Las niñas bien / Dobre dziewczyny, Narcos: Mexico), Lucía Uribe (Desenfrenadas / Niepowstrzymane), Isabella Vázquez ( Diseñando tu amor), Pierre Louis (El secreto de Selena) i Mercedes Hernández (Somos, Sin señas particulares).


Bohaterami serialu będą Flavio Medina i Lucía Uribe, którzy biorą także udział w meksykańskim serialu „La casa de las flores”./ Netflix 

„Todo Va a Estar Bien” to serial stworzony przez dom produkcyjny La Corriente del Golfo, autorstwa Meksykanów Gaela Garcíi i Diego Luny, wraz z producentami wykonawczymi  Kyzza Terrazas, Augusto Mendoza, Isaac Lee i Daniel Eilemberg z Exile.

Premiera serialu „Todo Va a Estar Bien” odbędzie się 20 sierpnia w ponad 190 krajach.

Meksykanin Diego Luna udostępnił na swoim koncie na Instagramie plakat z serii „Todo Va a Estar Bien”, w którym zaprasza publiczność do zapoznania się z serią.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *