Przerażający serial Guillermo del Toro i Netflix, którego nie można przegapić


Produkcja serialu Guillermo del Toro już się rozpoczęła w Toronto i zapowiada się na „makabryczne połączenie horroru definiującego gatunek”


Netflix i Guillermo del Toro przygotowują na platformę serię antologię horrorów, o czym serwis poinformował w czwartek, potwierdzając obsadę produkcji.

Według Netflixa w obsadzie znajdą się Essie Davis, Luke Roberts, Andrew Lincoln, F. Murray Abraham, Glynn Turman i inni, którzy wystąpią w odcinkach serialu Del Toro.

Ponadto seria Guillermo del Toro – którego nazwa będzie „Cabinet of Curiosities Gabinet osobliwości ” – zostanie wyreżyserowana i napisana przez Kenta i Vincenzo Natali w niektórych pojedynczych odcinkach, która została przemianowana na „Guillermo del Toro prezentuje 10 po północy”.

Produkcja serialu Guillermo del Toro rozpoczęła się już w Toronto, a według Deadline, twórca i współtwórca serialu, Guillermo del Toro, rzuci subskrybentom wyzwanie swoim tradycyjnym horrorem, magią, gotykiem i groteskową straszną fabułą. Serial ma trafić do Netflixa w 2022 roku.

„(Seria) obiecuje makabryczne połączenie horroru definiującego gatunek” – powiedział Netflix.Cabinet of Curiosities Gabinet osobliwości ” Guillermo del Toro będzie się składał z ośmiu opowiadań, w tym dwóch oryginalnych dzieł reżysera „La Forma del Agua”. 

Według specjalistycznej strony, Guillermo był tym, który osobiście wybrał reżyserów do projektu z Netflix.

Trzeba pamiętać, że to nie jedyny projekt, który kieruje Guillermo del Toro dla Netflixa, gdyż reżyser z Guadalajary pracuje nad poklatkowym filmem „Pinokio”, a niedawno ukazał się „Trollhunters: Rise of the Titans / Łowca trolli: Przebudzenie tytanów”.

Sprawdź także  Do widzenia Casillas? Twórca 'El señor de los cielos' ma teraz nową superserie

Ponadto Guillermo wkrótce wprowadzi do kin film „Nightmare Alley”, z udziałem Bradleya Coopera.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź