Maná otrzyma nagrodę Icon Award na 2021 Billboard Latin Music Awards


Maná wykona również remake klasycznego utworu „El Reloj Cucú” z udziałem 12-letniej artystki Mabel

Mana zostanie uhonorowany nagrodą Icon Award podczas ogłoszonej w czwartek (2 września) Billboard Latin Music Awards, od Billboard i Telemundo.

Ten meksykański zespół rockowy, który znalazł się na szczycie listy przebojów i zdobył Grammy, zostanie doceniony za „wypracowanie kariery, która nie tylko pozostała aktualna przez czas, ale także uczyniła z nich najbardziej wyróżniający się zespół w swoim gatunku, sławiony na całym świecie za osiągnięcia zarówno muzyczne, jak i komercyjne powodzenie.”

Maná, złożony z Fher Olvera, Alex González, Sergio Vallín i Juan Calleros, zostanie uhonorowane podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 23 września na żywo w Telemundo. Maná zaprezentuje również ekskluzywny występ swojego nowego singla, remake klasycznego „El Reloj Cucú” z udziałem 12-letniej wokalistki Mabel, podczas rozdania nagród.

Dodatkowo do frontmana Maná dołączy Mabel, aby poprowadzić panel Inside the Soul of the Artist , który uhonoruje samotne matki i omówi dorastanie bez ojca oraz rolę, jaką odgrywa złamane serce w procesie twórczym, podczas Billboard Latin Music Week, który powraca do Miami w dniach 20-24 września.


Ponad 40 milionów sprzedanych albumów na całym świecie i wyprzedane koncerty na całym świecie, Maná umieścił ponad 30 piosenek na Billboard Hot List  w tym hymny rock en español, takie jak „Labios Compartidos” i „Lluvia al Corazón”, które spędziły osiem kolejnych tygodni na pierwszym miejscu w rankingu. Wpływ zespołu wykracza poza muzykę. Założona 25 lat temu Fundacja Ekologiczna Selva Negra łączy ochronę i ratowanie środowiska z rozwojem społecznym.

Maná – zdobywca 24 nagród Billboard Latin Music Awards – jest finalistą roku 2021 w kategorii latynoskiego artysty pop, duetu lub grupy. Zobacz pełną listę finalistów tutaj.

Wydarzenie będzie również transmitowane na antenie hiszpańskiej telewizji kablowej Universo oraz w całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach w Telemundo Internacional.

Sprawdź także  Juanes i Jay de la Cueva wydają specjalną wersję kolędy 'El Niño del Tambor'

Nagrody zbiegną się z Billboard Latin Music Week, podczas którego odbędą się rozmowy na żywo i występy z takimi gwiazdami, jak Karol G, Daddy Yankee, Nicky Jam, Rauw Alejandro, Natti Natasha i wielu innych. Aby uzyskać więcej informacji na temat Billboard Latin Music Week i zarejestrować się teraz, odwiedź billboardlatinmusicweek.com.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź