Najlepsza lista odtwarzania Billboard Latin Music Awards 2021: Karol G, Ozuna, Los Dos Carnales, itp.


Nagrody Billboard Latin Music Awards 2021 są tuż za rogiem, gdzie prowadzi Bad Bunny


Jedną z pożądanych nagród wieczoru jest gorąca latynoska piosenka roku, w której znajdują się „Dakiti” (Bad Bunny i Jhay Cortez), „Ritmo (Bad Boys for Life)” (Black Eyed Peas i J Balvin), „Telepatia” (Kali Uchis), „Tusa” (Karol G i Nicki Minaj) oraz „Hawái” (Maluma i The Weeknd).

Aby uczcić nadchodzące nagrody, Billboard przygotował najlepszą playlistę Billboard Latin Music Awards, zawierającą wszystkie piosenki finalistów w następujących kategoriach:  hot Latin song of the year; hot Latin song of the year, vocal event; airplay song of the year; sales song of the year; streaming song of the year; Latin pop song of the year; tropical song of the year; Regional Mexican song of the year; and Latin rhythm song of the year.

Nagrody Billboard Latin Music Awards 2021 – wyprodukowane i transmitowane na żywo przez Telemundo – odbędą się w czwartek, 23 września w Watsco Center w Coral Gables na Florydzie.

Wydarzenie specjalne zbiegnie się z Billboard Latin Music Week, który powróci do Miami od 20 do 25 września. BillboardLatinMusicWeek.com.


Udostępnij
Sprawdź także  Najlepsze duety Jennifer Lopez

Zostaw odpowiedź